بازیگران تازه به «کلاه پهلوی» می آیند+عکس

۳۰م دیماه ،

با پخش قسمت هجدهم سریال تلویزیونی کلاه پهلوی، بازی «شهره لرستانی»، «فرهاد آییش»،«کاظم افرندنیا» و «جمشید شاه محمدی» در این سریال آغاز می گردد.

ممتازنیوز: با پخش قسمت هجدهم سریال تلویزیونی کلاه پهلوی، بازی «شهره لرستانی»، «فرهاد آییش»،«کاظم افرندنیا» و «جمشید شاه محمدی» در این سریال آغاز می گردد. 

در این قسمت مخاطبان شاهد آغاز حرکت های مقدماتی دولت پهلوی برای کشف حجاب خواهند بود. در ابتدای این قسمت ذبیح الله ـ با بازی مرحوم عباس امیری ـ از سفر مشهد بازمی گردد و طی دیدار با میرزا رضا، اطلاعاتی دربارهٔ قیام مردم مشهد در مسجد گوهرشاد و مخالفت علما با کشف حجاب به وی می دهد. 

همچنین گروهی از زنان سامان نیز برای شرکت در «جشن کانون بانوان» به تهران می آیند و برای تهیه لباس مناسب برای جشن، به «مزون بلانش» می روند. شرکت در جشن کانون بانوان نیز حواشی و ماجراهایی را برای شخصیت های سریال به همراه می آورد. 

در بخش دیگری از این قسمت مخاطبان شاهد رویارویی «شادی» و «فروغ» در مدرسه خواهند بود.

بر اساس این خبر، قسمت هجدهم سریال کلاه پهلوی جزو پُربازیگرترین بخش های این سریال است که با حضور دوباره «آنا نعمتی»،«نگین محسنی»، «نادیا دلدار گلچین»،« مسعود حجازی مهر»،«غلامرضا علی اکبری» در نقش محتشم السطنه اسفندیاری ،«رضا فیاضی» در نقش حکمت و «داریوش کاردان» در نقش جوانشیر همراه خواهد بود. همچنین از این قسمت بازی «شهره لرستانی» در نقش همسر جوانشیر، «فرهاد آییش» در نقش سرپاس مختاری، «کاظم افرندنیا» در نقش ماموری امنیتی به نام افراسیابی و «جمشید شاه محمدی» در نقش مستشارنیا پدر شادی همراه خواهد بود. 

منبع: شبکه ایران


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ