باز هم یک تداخل آزمون دیگر!

باز هم یک تداخل آزمون دیگر!

تداخل آزمون های استخدامی انقدر تکرار شده که به یکی از پاهای ثابت استخدام تبدیل شده است. با این وجود برای احترام به مخاطبان عزیز و وفای به عهدی که با آنها بستیم اطلاع رسانی می کنیم تا شاید برخی مسئولان مساعدت کنند.

آزمون استخدامی سازمان مخابرات و بورس در روز ۱۷ شهریور برگزار می شود.

ماجرای آزمون شرکت مخابرات خودش یک طومار بلند بالاست که زمان آزمونش چندین بار تغییر کرده است و حالا تداخل آن با آزمون سازمان بورس باز هم این آزمون را برسر زبان ها انداخته است.

آزمون استخدامی شرکت مخابرات برای خودش رکوردی محسوب می شود. این آزمون قرار بود به ترتیب در تاریخ های ۲۳ تیر، ۱۰ شهریور و ۱۷ شهریور برگزار شود، اما هر بار با یک اطلاعیه به تعویق افتاد.

برای شرکت دراین آزمون ۲۵ هزار تومان از هر داوطلب هزینه دریافت شد،بعضی ها هم دوبار هزینه پرداخت کردند اماپولشان برنگشت. جالب است بدانید شرکت کنندگان در آزمون که هزینه اضافی از حسابشان کسر شده زمانی که برای احقاق حقشان با مخابرات تماس می گیرند و خواهان دریافت وجه اضافی هم که می شوند با ترش رویی و رفتار بد کارکنان این مجموعه مواجه می شوند!

با تمام این احوال داوطلبان از برگزار کنندگان آزمون بورس و مخابرات توقع دارند برای رفاه حالشان و اینکه بتوانند در هر دو آزمون شرکت کنند زمان برگزاری یکی از آزمون ها تغییر کند.


استخدام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ