باشگاه تئاتر کودک و نوجوان به زودی آغاز به کار می‌کند

گردآوری شده در گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری ممتازنیوز

حسن دولت آبادی گفت: در حال حاضر ۶ هزار شماره تلفن از مخاطبان تئاتر کودک و نوجوان و خانواده‌های علاقه‌مند داریم و باشگاه تئاتر و اجراهای نمایش بعد از ظهر حوزه هنری به زودی آغاز می‌شود.

 به گزارش ممتاز به نقل از هنرآنلاین،دولت آبادی مدیر دفتر تئاتر کودک و نوجوان حوزه هنری با بیان این که باشگاه تئاتر کودک و نوجوان در حال راه اندازی است، گفت: مقدمات این کار فراهم شده و در حال حاضر حدود ۶ هزار شماره تلفن از مخاطبانمان به دست آورده ایم تا دعوتشان کنیم، یک سری از تلفن ها شماره هایی است که خود خانواده ها در تماس با ما در اختیارمان قرار داده اند و همچنین در اجراهایی که صبح ها داشته ایم به دانش آموزان کارت هایی داده شده و خانواده هایشان استقبال کرده اند و عضو شده اند.

وی ادامه داد: بعضی خانواده ها هم در بازار تئاتر کودک و نوجوان که ما در آن شرکت داشته ایم آمده اند و فرم های عضویت در باشگاه تئاتر کودک و نوجوان حوزه هنری را پر کرده اند و البته تعدادی از تلفن ها را هم از تالار هنر و از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گرفته ایم و به این ترتیب حدود ۶ هزار شماره تلفن از مخاطبانمان داریم و از طریق روابط عمومی با آن ها در تماس خواهیم بود.

دولت آبادی عنوان کرد: شرایط برپایی باشگاه تئاتر کودک و نوجوان مشخص است، هر کودکی کارت های مخصوص باشگاه را از ما دریافت می کند و کسانی که کارت می گیرند می توانند با ۳ نفر بیایند و تئاتر های کودک حوزه هنری را ببیند و در برنامه های دیگری هم که داریم شرکت کنند. این مخاطبان برای جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره ماه حوزه هنری هم دعوت می شوند تا در صورت علاقه بیایند و از آثار کودک و نوجوان استفاده کنند.
او افزود: تئاتر های کودک و نوجوان باشگاه برای فرزندان پرسنل حوزه هنری رایگان است و حق عضویت از آن ها گرفته نمی شود.

وی با بیان این که با آغاز فعالیت باشگاه تئاتر کودک و نوجوان اجرای بعد از ظهر در حوزه هنری دایر خواهد بود، اظهار کرد: در حال تولید تعداد بسیاری نمایش کودک و نوجوان هستیم تا هم برای باشگاه مخاطبان و هم اجرای مدارس که از ماه مهر به بعد آغاز می گردد نمایش هایمان آماده اجرا و روی صحنه رفتن باشند.

مدیر دفتر تئاتر کودک و نوجوان حوزه هنری گفت: گروه های نمایشی که در شهرستان می باشند می توانند با همکاری حوزه هنری استان مربوطه (مانند سال قبل که سه کار از استان ها در تهران اجرا شد) به تهران بیایند و اجرا داشته باشند و همچنین گروه های تهرانی هم در صورت تمایل می توانند در حوزه هنری اثر خود را به روی صحنه ببرند.

وی در پایان گفت: آثار برگزیده جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره ماه حوزه هنری هم بسته به تمایل خود گروه ها می توانند در طول سال هم صبح و هم برای باشگاه و بعدازظهر ها اجرا داشته باشند.

انتهای پیام/۵۳


آخرین خبرها
ماخذ: هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ