«بانک» اشتباهی زن را کشت

۳۰م دیماه ،

درواقع، مشاور مونیک در بانک “پوپولر اوکسیتان” او را با برادرش که در همان بانک حساب داشته و روز ۹ دسامبر فوت کرده بود اشتباه گرفت.

ممتازنیوز: «مونیک فرونتی» نامه ای از سوی بانک دریافت کرد که در آن خبر مرگ وی اعلام شده بود. 

به گزارش RTL ، مونیک فرونتی مادر سه کودک ساکن شهر سنت – لیوارد منطقه لو – اِ – گارون دسامبر قبل نامه ای را از بانکش دریافت کرد که در آن خبر مرگ و مسدود شدن حسابش را داده بود. 

مونیک از آن زمان در یک کابوس واقعی به سر می برد و از هرگونه امکان پرداخت هزینه هایش محروم است. وی برای تامین مخارج جشن نوئل و سال نو مجبور به قرض گرفتن از آشنایان شد. بیمه نامه هایش مسدود و حتی قبض پرداخت هزینه برق خانگی اش باطل شده است. 

درواقع، مشاور مونیک در بانک “پوپولر اوکسیتان” او را با برادرش که در همان بانک حساب داشته و روز ۹ دسامبر فوت کرده بود اشتباه گرفت. 

مونیک می گوید: من همان روز از مراسم تدفین برادرم بازگشته بودم که نامه خبر مرگم را دریافت کردم. اکنون بیش از یک ماه است که به رغم زنده بودن مشکلات زیادی برایم به وجود آمده است. 

بانک اشتباهش را پذیرفته اما هنوز مشکل مونیک حل نشده است. 

به گزارش جام جم،مونیک می افزاید: بانک علاوه بر پوزش باید هزینه های اضافی را که من در این مدت متحمل شده ام جبران کند، اما هرگز بانک قادر به جبران ضربه روحی که در این مدت بر من وارد شده ، نخواهد بود.


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *