بانک مهراقتصاد به شتاب وصل شد

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل از بینا در تاریخ سهشنبه ۱۶آبان۹۱،

بینا- رئیس مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد، از امکان انتقال وجه اینترنتی از همهی حساب‏های بانکی عضو شتاب به حساب‏های این بانک از درگاه بانک ملت خبر داد.
به گزارش تفسیری بینا، سید مهدی حسینی رئیس مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات – در این رابطه گفت: تا پیش از تبدیل نهایی موسسه به بانک و پیوستن به شبکه شتاب و به منظور ارج نهادن و پاسخگویی به نیاز مشتریان، انتقال اینترنتی وجه از حساب‏های بانکی عضو شتاب به حساب‏های بانک مهر اقتصاد از طریق وب پایگاه اینترنتی مجموعه مهر (WWW.MEBANK.IR) امکان پذیر شد.
حسینی، انتقال الکترونیک وجوه به جای حمل فیزیکی آن را از مزایای این طرح عنوان نمود و افزود: این روش سبب افزایش امنیت در عملیات انتقال وجه، جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان و کاهش ترافیک تراکنش‏های مالی شعب می گردد که پس از طرح‏های پرداخت الکترونیکی اقساط از طریق ATM ، اینترنت بانک و سایر خدمات بانکداری الکترونیک بانک مهر اقتصاد راه اندازی شده است.
وی در پایان یادآور شد: تا پیش از نهایی شدن تبدیل مؤسسه به بانک مهر اقتصاد، خدمات مشتری‏مدارانه‏ این مجموعه سبب می گردد که مزیت رقابتی در برابر سایر بانک‏ها، حفظ شود.

RSS

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. دنیا گفت:

    ایا میشه از کارت ملت پول انتقال داد به کارت مهر اقتصاد؟؟ ممنون میشم جواب بدید..

  2. فرزاد گفت:

    من تازه تو این بانک مهر اقتصاد حساب باز کردم نمی دونم به شتاب وصله یا نه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *