بایر لورکوزن بدون آزمون، بایرن را به زیر کشید / آرسنال باز هم برد

فوتبال در لیگ های اروپایی پیگیری شد.

بایر لورکوزن بدون آزمون، بایرن را به زیر کشید / آرسنال باز هم برد

به گزارش ممتاز نیوز، فوتبال در آلمان و انگلیس پیگیری شد.

برد مهم لورکوزن مقابل بایرن

 در ادامه هفته بیست‌وپنجم بوندسلیگا آلمان در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ تیم فوتبال بایرلورکوزن در ورزشگاه بای‌آره‌نا پذیرای بایرن مونیخ بود. دو تیم در شرایطی به مصاف هم رفتند که لورکوزن در رده نهم و بایرن در رده دوم جای داشتند و شاگردان ناگلزمان در صدد بودند تا با برتری در این دیدار صدر جدول را از آن خود کنند.

در دقیقه ۲۲ این دیدار جاشوا کیمیچ برای مونیخی‌ها گلزنی کرد اما در ادامه و در دقیقه ۵۵ داور پس از بررسی تصاویر کمک‌داور ویدویی اعلام پنالتی برای میزبان کرد تا ازکوئیل پالاسیوس در خلاف جهت حرکت یان زومر کار را به تساوی بکشاند.

بعد از این گل دو تیم حملات گسترده‌ای را بر روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند اما شاگردان ژاوی آلونسو یکبار دیگر و این بار در دقیقه ۷۳ بازهم صاحب یک ضربه پنالتی شدند تا توسط ازکوئیل پالاسیوس به گل برتری دست یابند.

هواداران لورکوزن که در ۷ دیدار گذشته خود برابر بایرن مونیخ به پیروزی نرسیده بودند پس از این گل به جشن و پایکوبی پرداختند و در شبی که سردار آزمون فرصت بازی پیدا نکرد، ۳ امتیاز مهم را از آن خود کردند. با این نتیجه ژاوی آلونسو در نخستین تقابل خود برابر شاگردان ناگلزمان موفق به کسب برتری و پیروزی شد.

آرسنال سودای قهرمانی دارد

هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس با برگزاری دیدار آرسنال و کریستال پالاس پیگیری شد.

آرسنال در این دیدار توانست با ارائه یک بازی برتر توانست با نتیجه ۴ بریک برابر کریستال پالاس به برتری رسید و جایگاهش را در صدر جدول محکم‌تر کند.

گابریل مارتینلی در دقیقه ۲۸، بوکایو ساکا در دقیقه ۴۳، گرانیت ژاکا در دقیقه ۵۵ و بوکایو ساکا در دقیقه ۷۴ گل‌های آرسنال را به ثمر رساندند و جفری شلوپ در دقیقه ۶۳ تک گل کریستال پالاس را به ثمر رساند.

آرسنال با این برد ۶۹ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر محکم کرد. کریستان پالاس هم با ۲۷ امتیاز در رده دوازدهم باقی ماند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *