با تمدید قرارداد۱۰ ساله تالیا نجات یافت

۲۷م دیماه ، ایسنا- رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران چندی پیش از تمدید مجدد قرار‌داد شبکه پیمانکاری سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا برای مدت ۱۰ سال خبر داد.

با توجه به تغییر مالکیت در پروژه‌ی تالیا و مدت زمان کمتر از سه سال به پایان اعتبار قرار‌داد این پیمانکار، هیات مدیره شرکت مخابرات ایران تصمیم به تمدید ۱۰ ساله این قرار‌داد گرفت تا این اپراتور مجددا احیا شود.

سیدهاشمی از برنامه‌های تازه برای توسعه و تغییرات چشم‌گیر در پروژه‌ی سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا خبر داده و تاکید کرده است که اعتبار را دوباره به مشترکان تالیا باز می‌گردانیم.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده شش میلیون سیم‌کارت اعتباری از شبکه‌ی تالیا واگذار خواهد شد و مالکان تازه اپراتور اعتباری تالیا، کوشش خود را برای احیای دوباره این شبکه و رقابت با اپراتور‌های فعلی کشور به کار خواهند بست.

به گفته رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران براساس برآورد‌های مالی صورت گرفته پروژه تالیا بعد از خصوصی‌سازی مخابرات ۴۰ میلیارد تومان به مخابرات ضرر مالی وارد کرده اس و تمامی کوشش مخابرات این است که زیان‌دهی این پروژه را به صفر رسانده و از آن کسب درآمد کند.

در هر حال مسوولان می‌گویند بازار سیم‌کارت ایران هنوز اشباع نیست و با وجودی که ضریب نفوذ تلفن همراه ۹۲ درصد است، اما این فن‌آوری قابلیت آن را دارد که ضریب نفوذ آن در میان مردم، به بیش از ۱۵۰ درصد برسد. بنابراین برای تالیا هنوز فرصت فعالیت وجود دارد.

IT Iran
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *