با دستگیری سه آدم‌ربا، گروگان آزاد شد

فرمانده انتظامی کلاردشت از دستگیری سه آدم ربا و رهایی گروگان در عملیات ضربتی انتظامی در این شهرستان خبر داد.

با دستگیری سه آدم‌ربا، گروگان آزاد شد

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ مصطفی اکبرنژاد از دستگیری سه آدم ربا و رهایی فرد ربوده شده در عملیات ضربتی مأموران انتظامی آن شهرستان خبر داد و افزود: در پی اعلام یک مورد آدم ربایی و عزیمت متهمان به سمت شهرستان کلاردشت، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی مسیرهای تردد آدم ربایان، مأموران انتظامی این شهرستان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان چالوس، این افراد را حین تردد در محور کندوان شناسایی کردند.

اکبرنژاد، در ادامه از به دام اندختن گروگانگیران در اقدامی غافلگیرانه خبر داد و اظهار داشت: در این عملیات زنی که توسط همسر سابق خود و ۳ نفر از دوستان وی که اهل و ساکن شهرستان بروجرد بوده‌اند ربوده شده بود از چنگ آدم ربایان نجات یافت.

وی علت این آدم ربایی را برابر برسی‌های به عمل آمده اختلاف خانوادگی عنوان کرده و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در خاتمه، از شهروندان خواست: پس از مشاهده هر گونه موارد مشکوک سریعاً مراتب به پلیس اطلاع رسانی و همچنین خانواده‌ها کنترل و اشراف لازم را بر احوالات فرزندان خود داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.