با هدف کمک به احیای صنعت خودرو صورت گرفت تشکیل هیات مؤسس انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

با هدف کمک به احیای صنعت خودرو صورت گرفت تشکیل هیات مؤسس انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازی

با هدف کمک به احیای صنعت خودرو صورت گرفت
تشکیل هیات مؤسس انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازی

ممتازنیوز: هیئت مؤسس انجمن تخصصی صنایع همگن تخصصی قطعه سازان خودرو کشور تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت تاسیس و شروع بکار کرد.

به گزارش ممتازنیوز، انجمن سراسری تحت نظارت مستقیم وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هدف کمک به احیای صنعت خودرو کشور و با رویکرد ایجاد همکاری، هم افزایی و یکسان سازی سیاستها و اهداف فیمابین انجمن های تخصصی در صنعت خودرو و قطعه سازی کشور و با ارائه راهکارهای تخصصی و نوین در راستای سیاست‌زدایی از صنعت خودرو، حمایت منطقی از صنایع قطعه‌سازی و خودروسازی و پیاده‌سازی واقعی ساز و کار مدیریت بخش خصوصی کارآمد در چارچوب قوانین فعالیت می‌کند.
بر این اساس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازی خودرو کشور متشکل از انجمن های تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازی استانها است.
گفتنی است این انجمن با حضور در جلسات مشورتی و تصمیم سازی صنعت خودو کشور بعنوان بازوی مشاوره ای وزارت صنعت ، معدن و تجارت در حوزه خودرو و قطعه سازی خواهد بود و به مرور فعالیتهای غیر حاکمیتی دولت در این حوزه در راستای سیاستهای کلی نظام و تبصره ذیل ماده ۱۵۰ قانون برنامه پنجم توسعه از سوی وزارت صنایع به این انجمن محول می شود.
پیش از این شورای هماهنگی انجمنهای تخصصی صنایع همگن قطعه سازی کشور در بیانیه ای خواستار طرح ضربتی احیاء صنعت خودرو شده بود و با تبیین راهکار های جدید بدنبال رفع موانع موجود در صنعت خودرو و قطعه سازی کشور شد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.