با همین آبگوشت‌ها علی‌پروین شدم!

جام جم آنلاین: مدیر راهبری تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است حرف و حدیث‌های پیش آمده بین علی کریمی و مصطفی دنیزلی طبیعی است و این اتفاقات در یک خانواده همیشه وجود دارد.

 علی پروین پس از اتمام تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به این پرسش که چرا نمایش پرسپولیس در لیگ برتر با رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تفاوت بسیاری دارد مطرح کرد: به هر حال لیگ ایران رو به اتمام است و سه تیم برترش هم مشخص شده است. فکر نمی‌کنم امیدی به قرار گرفتن در بین چهار تیم داشته باشیم و تمام نیرو و تمرکزمان را برای بازی آسیایی گذاشته‌ایم.

وی افزود: تیم‌های ایرانی از پرسپولیس شناخت کافی دارند و بازی‌های بسته‌ای را ارائه می‌کنند اما تیم‌های خارجی تنها شناخت‌شان از روی فیلم‌هاست.

به گزارش ایسنا، پروین همچنین درباره حرف و حدیث‌های پیش آمده چند روز اخیر پیرامون اختلاف مصطفی دنیزلی و علی کریمی تاکید کرد: تمام این مشکلات حل شده است. به هر حال در یک خانواده این حرف‌ها پیش می‌آید و نباید به آن دامن بزنیم. الان علی کریمی تمرین می‌کند و چیز خاصی هم نیست. همچنین در یک خانواده اختلاف وجود دارد و یکی می‌گوید چرا دیر آمدی، چرا زود آمدی یا چرا آبگوشت درست کردی؟

علی پروین پس از این صحبت‌هایش در حالی که به طرف ماشینش حرکت می‌کرد، با خنده گفت: من هم با آبگوشت علی پروین شدم!


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *