بخش شمالی خط ۳مترو تهران در اولویت کاری شرکت قرار گرفت

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

مدیر عامل مترو تهران گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس اولویت شرکت مترو تهران برای ساخت و تجهیز خطوط مختلف به قسمت نیمه شمالی خط ۳ منتقل می گردد.

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران هابیل درویش امروز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در اولین جلسه کارگاهی نیمه شمالی خط ۳ مترو تهران اعلام کرد: امروز اولویت شرکت متروی تهران برای ساخت و تجهیز خطوط مختلف به نیمه شمالی خط ۳ منتقل می گردد.

وی تصریح  کرد: نیمه شمالی این خط را طبق برنامه زمانبندی و دریکسال کاری تا پایان نیمه اول سال ۹۳ به اتمام می رسانیم.

ضمن اینکه در دیگر خطوط درحال ساخت نیز فعالیت ها در جریان است.

وی خطاب به پیمانکاران و مشاوران نیمه شمالی خط ۳ مترو تهران گفت: پیام روشن تقارن زمانی آغاز این پروژه با ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس اینست که انتظار داریم در این بخش از مترو نیز با همان روحیه و فرهنگ جهادی کار پیش برود.که مصداق عینی موفق آنرا در نیمه جنوبی خط ۳ باهمه پیچیدگیها و سختیهای کار تجربه کردیم .

مدیر عامل شرکت مترو تهران بابیان اینکه کار ساخت نیمه جنوبی این خط با انجام تست سرد به طول ۱۲ کیلومتر به اتمام رسیده و به زودی به بهره برداری رسمی خواهد رسید برای عملیاتی کردن برنامه زمانبندی اتمام پروژه نیمه شمالی خط ۳ ضرورت دارد کارگاهها به صورت دو شیفته و شبانه روزی و با تمام قوا فعالیت کنند.

درویشی با تاکید بر اینکه شخصا از طریق بازدیدهای میدانی و مکرر فرآیند پروژه را مدیریت خواهد کرد گفت: در پرداخت صورت وضعیت پیمانکاران هیچ مشکلی نداریم و انتظار داریم از این شرایط به نحو احسن و مطلوب برای پیشبرد امور بهره ببریم.

گفتنی است خط ۳ مترو تهران به طول ۳۷ کیلومتر به عنوان طولانی ترین خط مترو خاورمیانه جنوبی ترین نقطه شهر را به شمالی شرقی تهران متصل می کند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ