بذرپاش: اعضای جبهه متحد اصولگرایان زجرکشیده‌های انقلاب هستند/«تفرقه‌نمایی» ظلم به آینده تفکر اصولگرایی است

به گزارش خبرآنلاین، مهرداد بذرپاش در خصوص مطالبات جوانان از کاندیداهای جبهه متحد گفت: جوانان از مجلس نهم می خواهند که باورشان کنند. جوانان دعوا نمی خواهند به پیشرفت نیاز دارند.

وی که در همایش جوانان جبهه متحد اصولگرایان سخن می گفت تصریح کرد: عزیزان جبهه متحد زجرکشیده های انقلاب هستند. سکوت ما در مقابل اتهامات به منزله کوتاه آمدن از انقلاب نیست زمانی که وقتش برسد خیلی حرف ها خواهیم زد امروز وقتش نیست.

کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان با تاکید بر اینکه اصلی ترین میدان مبارزه با دنیای غرب در عرصه فناوری است گفت: زورگویان جهان به خاطر علم و فناوری به ما زور می گویند، اصلی ترین میدان برای مبارزه با جناح سلطه در عرصه علم و فناوری است.

وی تاکید کرد: زمانی که پیشرفت در عرصه علم و فناوری تبدیل به یک میل عمومی شود در انتخابات نمایندگان، شوراها و ریاست جمهوری این میل عمومی جاری و ساری می شود و در نتیجه کشور رو به جلو حرکت می کند.

بذرپاش در گفت و گویی نیز ضمن ابراز نگرانی از ایجاد انشقاق در جبهه خودی خاطرنشان کرد: رقابت میان برخی اضلاع اصولگرایی ماهیتا مورد اشکال نیست هر چند رقابت اگر مبنای درست نداشته باشد و به قولی رقابت صرفا برای رقابت باشد صحیح نیست اما فارغ از این، ۲ نگرانی اساسی در این زمینه وجود دارد اول اینکه رقابت میان جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در جلوه بیرونی خود میان دوستان و دشمنان به تفرقه و انشقاق تعبیر شده و موجب دلسردی دوستان و امید دشمنان شود و با توجه به اینکه به جد معتقدم این ۲ جبهه اصولگرایی در آرمان‌ها هیچ تفاوتی با هم ندارند، «تفرقه‌نمایی» این رقابت حقیقتا ظلم به تفکر اصولگرایی و آینده آن است.

بذرپاش، نگرانی دوم از این نوع رقابت میان اصولگرایان را اینگونه شرح داد: به عنوان برادر کوچک‌تر اصولگرایان دغدغه این را دارم که این رقابت، «مزمن» شده و در ایام پس از انتخابات پیش‌رو نیز ادامه یابد و حتی خدای ناکرده به تفرقه یا دشمنی منتهی شود.

/۲۷۲۷

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ