برای مذاکره با سرمربی اسپانیایی/ترابیان به مادرید رفت

به گزارش خبرآنلاین؛با اعلام امیرحسین پورمحمد مدیر رسانه ای تیم ملی فوتسال، عباس ترابیان گفت: همانطور که پیش از این عنوان کرده بودیم برای تقویت کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان درنظر داریم از وجود یک مربی اسپانیایی استفاده کنیم.
وی افزود: به همین خاطر در سفری که به اسپانیا دارم، مذاکرات نهایی را با گزینه مورد نظر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال خواهم داشت و در صورت توافق با این مربی قرارداد همکاری امضا می‌کنم.
رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال از اعلام نام گزینه حضور در کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان خودداری کرد و گفت: درحال حاضر درست نیست نام این مربی را بیان کنم. قطعا پس از عقد قرارداد نهایی نام این مربی را خواهم گفت.
ترابیان همچنین موفقیت تیم فوتسال دانش آموزی در دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال بین المللی کرواسی را تبریک گفت و افزود: این موفقیت بزرگی برای فوتسال ایران است و این امیدواری را به وجود می آورد که در آینده‌ای نزدیک جوانان شایسته این تیم به بدنه فوتسال کشور اضافه خواهند شد.وی این قهرمانی را به دست اندرکاران تیم فوتسال دانش آموزی ایران تبریک گفت و افزود: ما تیم فوتسال دانش آموزی را بازویی در کنار تیم‌های ملی فوتسال ایران می دانیم و خوشحالیم که افتخاری دیگر نصیب فوتسال کشورمان شد.
 

۲۵۱ ۴۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ