برتری مقتدرانه تیم های فوتسال ‘الف’ و ‘ب’ ایران مقابل عمان و هنگ کنگ

به گزارش ایرنا، شاگردان ‘سیدمهدی ابطحی’ در تیم فوتسال ایران ‘الف’ در سومین دیدار خود از گروه نخست این رقابت ها، بعدازظهر امروز (جمعه) با نتیجه ۱۰ بر ۳ مقابل تیم عمان به برتری رسیدند.

فوتسالیست های تیم ‘الف’ ایران که پیش از این نیز بر تیم های ماکائو و قزاقستان غلبه کرده بودند، فردا (شنبه) در چهارمین و آخرین دیدار خود در گروه نخست مسابقه های فوتسال قهرمانی دانشجویان آسیا در تهران رو در روی تیم چین قرار خواهند گرفت.

در دیگر دیدار عصر امروز که از گروه دوم این رقابت ها برگزار شد، تیم ایران ‘ب’ در دومین دیدار خود با حساب ۱۴ بر صفر مقابل تیم هنگ کنگ به برتری رسید.

فوتسالیست های تیم ‘ب’ ایران که در نخستین دیدار خود نیز بر تیم سوریه غلبه کرده بودند، فردا (شنبه) در سومین و آخرین بازی خود در گروه دوم این رقابت ها در دیداری حساس به مصاف تیم تایلند می روند.

در نخستین دوره مسابقه های فوتسال قهرمانی دانشجویان آسیا که تا روز ۲۳ خرداد ماه ادامه خواهد داشت، ۹ تیم در دو گروه ۴ و ۵تیمی به مصاف یکدیگر می روند.

در گروه نخست، تیم های ایران ‘الف’، ماکائو، قزاقستان، چین و عمان حضور دارند و در گروه دوم تیم های ایران ‘ب’، سوریه، تایلند و هنگ کنگ رقابت می کنند.

ورزشی. ** ۷۵۳۷ ** ۱۵۸۹

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۷۲۷۵۳


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ