برخورد بونکر سیمان با دو خودرو جان ۱۰ نفر را گرفت

۱۰اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است
 ممتاز نیوز : مرتضی مرادی‌پور در گفت‌وگو با فارس، در مورد آخرین جزئیات عملیات امدادی هلال احمر در ۲۴ ساعت قبل اظهار داشت: امدادگران هلال احمر در استان کرمانشاه ساعت ۸ شب دیشب از وقوع تصادفی در مسیر اسلام‌آباد و گیلانغرب نزدیک به روستای بیک‌رضایی مطلع شدند.

وی ادامه داد:‌ با حضور ۹ نفر از امدادگران هلال احمر در صحنه اتفاق مشخص شد که بر اثر انحراف یک بونکر سیمان از مسیر و برخورد با یک دستگاه پراید و یک وانت مزدا ۱۰ نفر در جمع کشته شدند و با انجام عملیات رهاسازی یک نفر که به شدت مصدوم شده بود از داخل خودرو خارج کشیده شد و به بیمارستان انتقال یافت.

مدیر کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات همچنین از نجات یک مرد ۴۰ ساله که از عشایر خوزستان بوده خبر داد و افزود: بعد از ظهر دیروز به سبب بارش برف و کولاک در کوه‌های شهرستان باغ ملک منطقه دره‌نی مرد ۴۰ ساله‌ای از عشایر منطقه که دچار ناراحتی کلیوی بوده درخواست کمک کرد.

مرادی‌پور تصریح کرد: با توجه به صعب العبور بودن منطقه امکان تردد آمبولانس وجود نداشت و در نهایت ۶ نفر از نیروهای امداد کوهستان هلال احمر با طی کردن مسیر صعب‌العبور این مرد کوچ‌نشین را به پایین کوه انتقال کرده و راهی بیمارستان کردند.

منبع: ممتاز نیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ