برخورد پلیس راهور با سگ گردانی، شیشه دودی و آلودگی صوتی

برخورد پلیس راهور با سگ گردانی، شیشه دودی و آلودگی صوتی

رئیس پلیس راهور ناجا از اختصاص ۵۰ دستگاه سواری سراتو به پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد و به برخورد پلیس با ناهنجاری‌های اخلاقی اشاره کرد و گفت: سگ گردانی و شیشه دودی و صدای بلند و موسیقی‌های ناهنجار معنی ندارد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به برخورد پلیس با ناهنجاری‌های اخلاقی اظهار کرد: ما در یک کشور اسلامی هستیم و سگ گردانی و شیشه دودی و صدای بلند و موسیقی‌های ناهنجار معنی ندارد. فخر فروشی و تفاخر با ماشین‌های لوکس و مواردی این چنینی نباید وجود داشته باشد که خوشبختانه سردار رحیمی نیز در گزارش‌هایی که در ناجا ارائه می‌دهند اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده‌اند و باید پس از این هم با این موارد برخورد شود.

هادیانفر با اشاره به خرید ۱۰۰۰ دستگاه خودروی سواری از سوی پلیس راهور ناجا اظهار کرد: ۶۰۰ دستگاه سواری سراتو از این ۱۰۰۰ دستگاه تامین شده، ۲۶۰ مورد آن دیروز رونمایی شده، ۵۰ دستگاه نیز امروز به پلیس راهور تهران بزرگ خواهیم داد. علاوه بر آن تعدادی خودرو نیز به پلیس راه تهران بزرگ می‌دهیم.

ادامه دارد…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ