برخورد ۲ قطار در قزوین ۵ مصدوم برجای گذاشت

ایسنا/قزوین مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین از برخورد ۲ قطار مسافربری و باری در حوالی قزوین و مصدوم شدن پنج مسافر خبر داد.

قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حدود ساعت ۱۹:۴۵ چهارشنبه شب ۲۷ آبان قطار مسافربری «گیلان-مشهد» بعد از ایستگاه یزدرود حوالی شهر کوهین از ریل خارج شده و با قطار باری برخورد کرده است.

وی ادامه داد: علت حادثه احتمالاً بر اثر سهل‌انگاری سوزن‌بان بوده است و در حال حاضر تمامی عوامل امدادی و نیروی انتظامی در محل حادثه حضور دارند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین اعلام کرد: بر اثر این حادثه پنج نفر دچار مصدومیت سطحی شدند که توسط عوامل امدادی و اورژانس به مراکز درمانی منتقل خواهند شد.

سهیل سلطانی، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین نیز در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه رسیده‌اند، ظاهراً آسیب جدی وارد نشده است اما بررسی بیشتر در این زمینه ادامه دارد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی قزوین بیان کرد: به منظور امدادرسانی به حادثه یک اتوبوس آمبولانس، هفت آمبولانس اورژانس با ظرفیت حمل ۳۰ تا ۴۰ بیمار به محل اعزام شده است و اطلاعات دقیق‌تر در آینده اطلاع رسانی می‌شود.

خبر در حال تکمیل است…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ