بررسی موضوع واحد آکسفورد در مجلس با حضور دانشجو

حجت‌الاسلام والسلمین علیرضا سلیمی به ورود کمیسیون آموزش به موضوع واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: در جلسه هفته آینده این کمیسیون با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از وی خواهیم خواست که در خصوص اینکه اگر چنین دانشگاهی وجود خارجی نداشته این پول‌ها به چه حسابی واریز می‌شده و چه کسانی این پول‌ها را برداشت ‌کرده‌اند، توضیحاتی ارائه کند و این موضوع بررسی خواهد شد.

علیرضا سلیمی از بررسی موضوع “واحد آکسفورد” در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با حضور فرهاد دانتشجو خبرداد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والسلمین علیرضا سلیمی به ورود کمیسیون آموزش به موضوع واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: در جلسه هفته آینده این کمیسیون با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از وی خواهیم خواست که در خصوص اینکه اگر چنین دانشگاهی وجود خارجی نداشته این پول‌ها به چه حسابی واریز می‌شده و چه کسانی این پول‌ها را برداشت ‌کرده‌اند، توضیحاتی ارائه کند و این موضوع بررسی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون ابهامات و سوالات نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است، اظهار داشت: باید بررسی شود که اگر واحد آکسفورد دانشگاه آزاد وجود خارجی نداشته، صدها هزار پوند پول به چه حسابی واریز می‌شده و چه کسانی از این حساب پول برداشت کرده و آن را در چه زمینه‌ای هزینه کرده‌اند؟

به گفته سلیمی، بودجه دانشگاه از جیب مردم تامین شده است و اکنون همین مردم حساس شده‌اند که آیا شهریه‌ای که برای فرزندانشان پرداخت می‌کرده‌اند، در این زمینه‌ها هزینه شده است یا خیر.

نماینده مردم محلات با تأکید بر بررسی این موضوع ادامه داد: حساسیت افکار عمومی در این خصوص به اوج رسیده است و منتظر جواب شفافی در این زمینه هستند.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *