برلوسکونی از زنان ایتالیایی عذرخواهی کند

۰۲م اسفند ،

به گزارش ملت ایران به نقل از خبرگزاری رویترز، یک زن ایتالیایی از «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر پیشین ایتالیا خواست تا به سبب رفتار بی‌شرمانه‌اش با وی در حضور دیگران از او و همه زنان ایتالیا عذرخواهی کند.

«آنجلا برونو» کارمند ۳۰ ساله شرکت انرژی‌های تجدید‌شونده «گرین‌پاور» در گفت‌وگو با شبکه ۷ تلویزیون ایتالیا گفت که دختر ۱۳ ساله وی پس از دیدن ویدئویی از او در جریان دیدار کاری با برلوسکونی در شبکه اجتماعی چندین روز گریه کرده است.

در این ویدوئو برلوسکونی و برونو برای انعقاد قرارداد با هم دیدار کردند که در جریان این دیدار برلوسکونی در برابر دیگر همکاران و با لحنی کنایه‌آمیز به وی پیشنهاد بی‌شرمانه داده است.

برونو گفت:« من می‌خواهم که برلوسکونی از همه زنان ایتالیایی عذرخواهی کند.چرا که آنها نباید اینطور در محیط کار و یا خارج از آن آزار داده شوند. این ایتالیایی است که من آن را برای هیچ کس آرزو نمی‌کنم و امیدوارم کسی نیز خواهان آن نباشد.»

این ویدئو تاکنون ۹۵۰ هزار بار در شبکه اجتماعی دیده شده است و به صورت گسترده پخش شده است.

برلوسکونی قصد دارد در انتخابات پارلمانی آتی شرکت کند. وی که مواد متعددی از فساد مالی و اخلاقی متوجه اوست، از منتقدان سرسخت « ماریو مونتی» نخست وزیر کنونی ایتالیا محسوب می‌شود

کد خبر: ۳۹۰۰۳

تاریخ انتشار یافتن:۰۲ اسفند – ۰۶:۱۲


خروجی RSS ملت ایران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *