برنامه اولین مرحله فروش بلیت قطار برای نیمه دوم فروردین

۱فروردین ۱۳،

گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا در روز دوشنبه حاکی است؛ در اولین مرحله از فروش بلیت قطارهای رجاء در سال جاری که برای حد فاصل تاریخ‌ های ۱۶ لغایت ۳۱ فروردین ماه سال تعیین شده، بلیت قطارهای داخلی و بین‌المللی(ترکیه) این شرکت به متقاضیان عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، در فروش یکپارچه بلیت قطارهای رجاء، هرگونه موجودی بلیت که در حدود یک هزار و ۲۰۰ نمایندگی‌های فروش این شرکت در سراسر کشور وجود داشته باشد، در سیستم اینترنتی فروش (www.raja.ir) نیز قابل ملاحظه است.

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت قطارهای مسافری رجاء افزوده است، هموطنان گرامی باید توجه داشته باشند که نظر به وجود دو سامانه فروش دیگر (۱-جوپار ۲-راه‌آهن که متولی فروش هشت شرکت خصوصی دیگر است )، شرکت رجاء صرفاً بلیت قطارهای خود را برای مسیرهایی که قطار دارد به هموطنان گرامی عرضه می‌کند.

همچنین خدمات واگن حمل خودرو صرفاً متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجاء است، نحوه ارائه بلیت آن از طریق نمایندگی‌های فروش این شرکت صورت گرفته و رجاء حتی برای مسیرهایی که قطار ندارد نیز بلیت حمل خودرو ارائه می‌کند.

خدمات حمل خودرو شرکت رجاء هم‌اکنون در مسیرهای تهران – مشهد، تهران – اندیمشک، تهران – شیراز، شیراز – مشهد، تهران – اهواز، تهران – تبریز، تهران – یزد، تهران – کرمان، اصفهان – بندرعباس، تهران – بندرعباس، یزد – مشهد، یزد – بندرعباس، بندرعباس – مشهد، تهران – زاهدان، کرمان – مشهد و اراک – مشهد برقرار است.

این شرکت از هموطنان درخواست کرد: بعد از دریافت بلیت بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت ملاحظه هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

بلیت‌های غیر هم نام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌ حرکت قطارهای رجاء، نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و غیره مرتبط با شرکت حمل و نقل ریلی رجاء می‌توانند به صورت شبانه ‌روزی با تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت این شرکت و سفر با قطارهای رجاء است.

اقتصام (۱)** ۱۵۵۹/۱۵۹۴

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *