برنامه تولید ۷۵ هزاردستگاه ۲۰۶ ساخت داخل در سال ۹۲

۰۹اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 به گزارش ایکوپرس ، حسین نجاری قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در تولید با بیان این مطلب گفت: با استفاده از توان فنی و مهندسی قطعه سازان و بهره گیری از توان طراحان خبره صنعتی توانستیم در تولید ۲۰۶  بدون نیاز به پژو به خودکفایی برسیم.

وی افزود: درحال حاضر پژو ۲۰۶ ساخت داخل در دو مدل صندوق‌دار و هاچ بک تولید می شود و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، ۲۰۶ دنده اتوماتیک نیز در اواخر سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو با اشاره به این‌که در سال قبل تعداد پنج هزار دستگاه ۲۰۶ تولید شداظهارداشت : برنامه تولید این خودرو درسال جاری روزانه ۳۰۰ دستگاه است.

وی با اشاره به عدم تامین قطعات از طرف پژو که سبب خودکفایی درتولید قطعات پلاتفرم پژو ۲۰۶ شدخاطر نشان کرد: قبل از این نیز قطعات این خودرو به غیر از مجموعه الکترونیکی، EMS و Air Bag آن ساخت داخل بوده است. نجاری افزود: محدودیت های ایجاد شده، زمینه خودکفایی کامل و تولید کلیه قطعات این محصول در داخل کشور و یا خرید مستقیم آن را فراهم کرد.

نجاری تاکید کرد: ۲۰۶ ساخت داخل از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با ۲۰۶ پژو نداشته، بلکه در مواردی ارتقا یافته و در سطح بالاتری از آن قرار دارد، شکیل تر شدن صفحه نمایش آمپر از جمله این موارد است. همچنین در ۲۰۶ ساخت داخل صفحه نمایش‌گر داشبورد گرافیکی بوده و به سبب سه خطی بودن اطلاعات بیشتری در اختیار سرنشین قرار می دهد. صفحه نمایش ۲۰۶ پژو تک خطی و متن آن به زبان انگلیسی بود.

 


IKCOPress
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ