برنامه شب یلدای محسن یگانه، بنیامین و چاوشی

۲۸م آذر ،

 رادیو فصلی مهر، همزمان با شب ولادت امام موسی کاظم (ع) و شب یلدا با میزبانی از هنرمندانی همچون اخشابی، یگانه، چاوشی، بنیامین بهادری، جواد رضویان، مهران رجبی به کار خود پایان می‌دهد.

اختتامیه رادیو فصلی مهر پنجشنبه ۳۰ آذر همزمان با ولادت حضرت امام موسی کاظم (ع ) و شب یلدا از این شبکه به روی آنتن می رود.

گروه عصرگاهی رادیو مهر برنامه «یک قدم تا زمستان» را روز پنجشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پخش می کند.گویندگی این برنامه را محمد سلوکی برعهده دارد.

شنوندگان رادیو مهر پنجشنبه پایان پاییز را در طولانی ترین شب سال با برنامه یلدای شنیدنی همراه خواهند شد. گروه شبانگاهی این شبکه از ساعت ۲۰ تا نیمه شب میزبان هنرمندانی چون مجید اخشابی، محسن یگانه، محسن چاوشی، علیرضا شهاب بهرام حصیبی، بنیامین بهادری، جواد رضویان، مهران رجبی خواهد بود.

در یکی دیگر از بخش های برنامه یلدای شنیدنی، احمد دالکی پدر نجوم آماتوری ایران به بررسی سبب طولانی بودن شب یلدا می پردازد . سید احمد وکیلیان به عنوان کارشناس برنامه به آداب و رسوم شهرهای مختلف ایران در شب یلدا را برای شنوندگان معرفی و بیان می کند.

در این شب بلند و طولانی دکتر طهرانبند مورخ و پژوهشگر متون تاریخی با حضور در این برنامه پیشینه تاریخی شب یلدا را بازگو خواهد کرد. حافظ خوانی یکی دیگر از آیتم های این ویژه برنامه است که با اجرای امیر نوری و رشید کاکاوند گوینده پیشکسوت رادیو پخش می گردد.

همچنین همزمانی شب یلدا و ولادت امام موسی کاظم ارتباط زنده با شهر های کاظمین، مشهد وشیراز بر قرار می گردد.

رادیو مهر پنجشنبه ۳۰ آذر در دو بخش عصرگاهی ویژه برنامه شب یلدا از ساعت ۱۶ تا ۲۰، ۲۰ تا نیمه شب با اجرای آرزو جعفر پور، ابوالفضل آقا خانی، حسین رفیعی، سید کمال هاشم زاده به سردبیری آرمان ستوده و تهیه کنندگی جواد فیاضی از رادیو مهر پخش می گردد. رادیو مهر از اول فصل پاییز همراه با شنوندگان بوده و پس از برگزاری جشن شب یلدا و میلاد امام موسی کاظم (ع)به کار خود پایان داده و در فصلی تازه خورشید زمستانی با رادیو زمستانه طلوع می‌کند.

۵۷۵۷

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ