برندگان جوایز هفته های اول و دوم هفته‌های ۲۰۰ میلیونی همراه اول مشخص شدند

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

قرعه­ کشی هفته های اول و دوم طرح «هفته ­های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
 
به گزارش شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ۲۷ دی ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته های اول و دوم دی ماه طرح «هفته های۲۰۰ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال اجرا می شود، برگزار شد و چهار برنده خوش شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
 
پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، آقایان حسن رضایی مهر از استان همدان با شماره تلفن ۰۹۱۸۳۰***۹۶ (دایمی) و اصغر محمدزاده از استان تهران با شماره تلفن  ۰۹۱۲۸۰***۵۷(دایمی) به عنوان برندگان خوش شانس هفته اول و همچنین آقای محمد ایمانی خیرآباد از استان آذربایجان شرقی با شماره تلفن ۰۹۱۴۹۰***۳۴ (اعتباری) و خانم اشرف دالوند از استان لرستان با شماره تلفن ۰۹۱۶۹۶***۲۷ (اعتباری) به عنوان برندگان خوش شانس هفته دوم معرفی شدند.
 
بر اساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
 
در طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی(۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومانیک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری(۱۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
 
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد.
 
لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
 
همراه اول اعلام کرده ، مشترکین این اپراتور می توانند برای دریافت راهنمای طرح عدد «۹» و برای استعلام امتیاز عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پورتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان پذیر است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. دروغ گفت:

    دروغ فقط مردم فریبی است

  2. ali گفت:

    من خودم به هوای صد میلییییییییون رفتم یه سیم کارت اعتباری خریدم حالا هر چقدر شارژ می زنم امتیاز همون صفره که صفره خبری نیست نه تنها سیم خودن بلکه رو چند تا سیم کارت دیگه هم امتحان کردم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ