برگزاری جشنواره اوقات فراغت بانوان و تفریحات سالم در منطقه ۱۵

۵ شهریور – ۰۹:۱۱:۱۳ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا- جشنواره اوقات فراغت بانوان و تفریحات سالم در بوستان پردیس بانوان منطقه ۱۵ و با شرکت ۴۵۰۰ نفر از بانوان شاغل  شهرداری تهران و مراکز تابعه برگزار می شود .
به گزارش آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵ ، این جشنواره با هدف ایجاد نشاط ،‌سرگرمی و جذابیت برای گروه های مخاطب و ارائه آموزشهای لازم در خصوص مهارتهای مدیریت و برنامه ریزی اوقات فراغت و تفریحات سالم از سوی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران و مشارکت و میزبانی شهرداری منطقه ۱۵ از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ مورخه ۲۵ تا ۲۹ شهریور ماه برگزار می شود .
بنابراین گزارش، مراسم افتتاحیه جشنواره اوقات فراغت بانوان و تفریحات سالم نیز با حضور خانم معدنی پور مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران و هیات همراه ،‌شهردار، معاونان و مسوولان شهرداری منطقه ۱۵ و مدیران امور بانوان مناطق ۲۲ گانه شهرداری در تاریخ ۲۵ شهریور ماه برگزار می شود .
براساس این گزارش ،‌در راستای برگزاری جشنواره ،‌غرفه های متعددی از سوی مناطق ۲۲ گانه شهرداری در قالب برنامه های سرگرمی ،‌اوقات فراغت ،‌فرهنگی،‌هنری،‌آموزشی،‌ورزشی،‌کارگاههای تندرستی ،‌صنایع دستی ، برگزاری مسابقات مختلف و اهداء جوایز ،‌توزیع بسته های آموزشی ، بروشورهای اطلاع رسانی در ارتباط با نقاط گردشگری مناطق و … دایر می گردد.
این گزارش حاکی است ،‌با توجه به ظرفیت و گنجایش پذیرش ۸۰۰ نفر در روز در بوستان پردیس بانوان ،‌هر یک از مناطق می توانند روزانه ۴۰ نفر از بانوان را شامل مدیران شهرداری ،‌خانه های تسنیم ،‌خانه های محلات ،‌پرسنل و… در قالب اردو به بوستان پردیس اعزام نمایند تا از امکانات و ظرفیت های موجود بهره مند شوند .

کد خبر: ۲۰۱۲۰۸۲۶۲۱۱۱۱۳۵۳۶


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ