برگزاری مسابقه ادبی و کاریکاتور «انار» همزمان با ششمین جشنواره انار یاقوت بهشت

خبرگزاری آریا-مسابقه ادبی و کاریکاتور انار همزمان با ششمین جشنواره انار یاقوت بهشت به همت فرهنگسرای اشراق در مهر ماه برگزار می شود.
به گزارش آریا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه ادبی انار در دو قالب داستانک و شعر با رویکرد طنز برگزار می شود و علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب غزل، رباعی و دوبیتی و داستان هایی با حداکثر ۱۰۰ کلمه، تا پایان شهریور ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
انتخاب آثار و داوری نهایی در تاریخ ۵ مهر ماه انجام می شود و آثار برگزیده این جشنواره ادبی در کتابی مستقل به چاپ خواهد رسید و همزمان در شب های شعر و قصه انار در قالب ششمین جشنواره «انار یاقوت بهشت» معرفی خواهند شد.
همچنین، همزمان با این جشنواره مسابقه کاریکاتور انار هم برگزار خواهد شد و در این بخش تعداد آثار ارسالی و تکنیک اجرا برای شرکت کنندگان آزاد است. زمان ارسال آثار در این بخش نیز پایان شهریور ماه است و آثار برگزیده در قالب کتابی منتشر شده و نمایشگاهی از این آثار برگزار می شود.  
همزمان با این دو مسابقه جشنواره «به نام پیوند دهنده قلب ها» در فرهنگسرای اشراق برگزار می شود. علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند تا تاریخ ۲۵ شهریور ماه کارت های مراسم ازدواج خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در این فرهنگسرا ارسال کنند. در پایان این جشنواره ضمن معرفی و تقدیر از صاحبان ۱۴ کارت برگزیده، نمایشگاهی از این کارت های عروسی در فرهنگسراهای تهران برگزار خواهد شد.
ششمین جشنواره «انار یاقوت بهشت»، ۲۶ مهر ماه به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگسرای اشراق برگزار می شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط مسابقات می توانند با سامانه گویای ۱۸۳۷ تماس بگیرند. 


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *