برگزاری آزمون سراسری پرسنل و کارشناسان نمایندگی‌های مجاز

۰۸م آذر ،

برگزاری آزمون سراسری پرسنل و کارشناسان نمایندگی‌های مجاز

عصر خودرو : آزمون سراسری پرسنل نمایندگی‌های مجاز فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو در ۱۲ دفتر منطقه‌ای و ۵ استان کشور و با حضور بیش از۶ هزار کارشناس و پرسنل کلیدی و عملیاتی نمایندگی‌ها در حال برگزاری است.

به نقل از ایکوپرس عباس اخوان‌فرد، معاون شبکه خدمات ایساکوبا بیان مطلب فوق گفت: هدف اصلی از برگزاری این آزمون،‌ سنجش دانش و ارتقاء سطح مهارت‌های پرسنل و کارشناسان نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور است.
وی افزود: ۷۰ درصد پرسنل شبکه خدمات ایساکو در این آزمون که به صورت سالیانه برگزار می‌شود از طریق پایگاه اینترنتی آموزش شرکت ثبت نام کرد‌ه‌اند و آزمون در دو سطح کارشناسی (کارشناس پذیرش، کارشناس فنی، مدیر تعمیرگاه‌ها و مسئولین انبار) و سرپرستی (مکانیک، گازسوزکار، جلوبندی‌کار و برق‌کار) از امروز (چهارشنبه هشتم) تا دهم آذر ماه سال ۹۱ برگزار می‌شود.
اخوان ادامه داد: پس از آزمون و اعلام نتایج، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت ارتقاء دانش فنی و مهارت پرسنل، که نتیجه نهایی آن افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان است، صورت خواهد پذیرفت. سنجش مهارت علمی پرسنل نمایندگی‌ها به صورت متمرکز و در قالب سوالات تخصصی به صورت تئوری و کتبی است.
معاون خدمات پس از فروش ایساکو افزود: از دیگر اهداف این آزمون ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین پرسنل برای ارتقاء مهارت و دانش فنی کارشناسان شبکه همراه با تشویق نفرات برتر است.

چهارشنبه ۸ آذر   ۱۵:۱

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *