برگزاری نمایشگاه آی تی در منطقه آزاد انزلی

۳۰م دیماه ، آی تی ایران- اولین نمایشگاه فناوری اطلاعات، بازیهای رایانه ای و تجهیزات جانبی ، ۱۲ بهمن ماه امسال در منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد.

به منظور آشنایی هر چه بیشتر مخاطبین و علاقمندان به دنیای فناوری و دیجیتال و معرفی آخرین گجت‌های تولید شده در دنیا، و نیز ارتقاء سطح دانش و اطلاعات عموم مردم و خانواده‌ها، نسبت به محصولات یاد شده و نیز در راستای افزایش سطح مناسبات تجاری در این بخش، همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه فناوری اطلاعات ، اولین دوره مسابقات آزاد بازیهای رایانه‌ای نیز در منطقه آزاد انزلی بهمراه نمایشگاه جانبی تجهیزات بازیهای رایانه‌ای، ۱۲ الی ۲۱ بهمن سالجاری در منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد.

حضوراصحاب رسانه‌ خصوصاً مطبوعات تخصصی حوزه IT ، برگزاری نشستها و سخنرانیهای مرتبط با موضوعات نمایشگاه، برگزاری کارگاههای آموزشی- تخصصی رایگان در طول برپایی نمایشگاه و نیز حضور چهره‌های برتر این حوزه در بخش‌های دولتی و خصوصی، برگزاری مسابقات بازیهای رایانه‌ای، همراه با قرعه کشی جوایز ارزشمند به صورت روزانه از تمهیداتیست که جهت رونق هرچه بیشتر این جشنواره و افزایش کمی و کیفی بازدید‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که مسابقات آزاد بازی های رایانه ای یاد شده در ۳ گروه PES 2012 ، اتومبیل رانی و مسابقات انگری بردز برگزار می گردد. ثبت نام این مسابقات از ۲۰ دیماه آغاز شده و تا پایان روز ۱۱ بهمن ماه ادامه خواهد یافت.

ضمناً شرکتهای فعال در این حوزه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.Namafz.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام در این نمایشگاه اقدام نمایند.

IT Iran
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.