برگزیدگان تجسمی جشنواره بصیرت معرفی شدند

۱۹م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در رشته های نقاشی، پوستر، کاریکاتور، تصویرسازی و کارگاه آموزشی

سینما پرس- گروه هفت هنر/برگزیدگان هنرهای تجسمی دومین یادواره هنرهای تجلی بصیرت در رشته های نقاشی، کاریکاتور، تصویرسازی و پوستر معرفی شدند.

به گزارش سینما پرس به نقل از روابط عمومی بخش تجسمی یادواره تجلی بصیرت، در اختتامیه یادواره بصیرت برگزیدگان هنرهای تجسمی معرفی شدند.

در بخش هنرهای تجسمی بصیرت ۷۶۰اثر از ۲۲۹ هنرمند که از ۲۵ استان کشور در این یادواره در چهار رشته نقاشی، کاریکاتور، تصویرسازی، و پوستر شرکت کرده بودند، پس از بررسی این آثار، ۱۵۹ اثر توسط هیات داورانانتخاب شد و از ششم دی ماه در محل موزه هنرهای معاصر تهران در معرض دید عموم قرار گرفت.

در رشته نقاشی سمیرا عرب سلیمانی، فرانک خائف و وحید حسین پور اول تا سوم شدند و از مرجان پوریان‍ژاد، صدیقه اسدی و حسن خانلو تقدیر شد.در رشته کاریکاتور محمود نظری، سجاد رافعی و مجید داوودی رتبه اول تا سوم را کسب کردند و سعید صادقی، محمدرضا رادمهر و حمید قالیجاری شایسته تقدیر شناخته شدند.

علیرضا ذاکری، محسن اسدی و آرمان خلعتبری رتیه های اول تا سوم رشته پوستر دومین جشنواره بصیرت شدند و از سید حسین جعفرنژاد و جمال الدین رمضانی تقدیر شد. در رشته تصویرسازی مهدی پرستار شهری، عبدالکریم انصاری بارزی و سمیه زارعی اول تا سوم شدند و از لیلا نادری دلپاک، زینب مظفری خواه و غلامرضا شاملو تقدیر شد.

در بخش تجسمی یادواره بصیرت یک کارگاه آموزشی نقاشی در روز هفتم دی ماه در محل موزه هنرهای معاصر تهران با حضور ۳۰ هنرمند نقاش برگزار شد و برگزیدگان این کارگاه نیز در اختتامیه معرفی شدند. در این کارگاه شهباز سلمانی، لاله خرازیان و پروا کارخانه برگزیده شدند و از محبوبه پهلوان، عرفان شهیاد، مجتبی قاسمی و کیهان خلیلی فرد تقدیر شد.

انتهای پیام/ص/ن.ف

انتهای خبر / شبکه خبری سینمای ایران/ کد خبر ۳۹۸۷۷


شبکه خبری سینمای ایران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *