بزرگترین پردیس سینمایی کشور در آستانه بهره برداری قرار گرفت

سینماپرس-گروه سینما/ جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی کشور عصر دیروز ضمن بازدید از پردیس سینمایی هویزه مشهد در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای افتتاح رسمی آن مجتمع قرار گرفت.

به گزارش سینماپرس به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی در این بازدید که جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و مدیر عامل سینما شهر و مدیر کل حوزه ریاست سازمان سینمایی وی را همراهی می کردند هماهنگی های لازم برای بهره برداری شایسته از مجتمع مزبور به عمل آمد .

این مجتمع نخستین پردیس سینمایی کشور است که فاقد فضاهای تجاری همکنار است و کارکرد اصلی آن سینمایی می باشد پردیس سینمایی هویزه با پنج سالن در اندازه های بزرگ و کوچک با زیر بنای یکهزار متر مربع پس از عید سعید فطر آغاز به کار خواهد کرد .

در این پردیس فضاهایی نظیر سینما ، گالری و کافی نت ایجاد شده و در سیستم های اطفای حریق ،کنترل نظارت محیطی ( مونیتورینگ ) و تهویه آن مدرن ترین فن آوری های روز به خدمت گرفته شده است .

برای انجام بازسازی و احداث سالنهای جدید در پردیس سینمایی هویزه بیش از ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده در سالهای اولیه بهره برداری آن متعلق به سینما شهر خواهد بود.

شایان ذکر است این مجموعه قابلیت پخش همزمان فیلم ۳۵ میلیمتری و دیجیتال را دارد و یکی از سالنهای آن امکان پخش فیلم سه بعدی را دارا می‌باشد.
انتهای پیام/

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر ۳۶۰۳۸


خبرگزاری سینمای ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ