بشار اسد هم به روحانی تبریک گفت

۲۶خردادماه،

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در پیامی به حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب ایران، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از تسنیم، رئیس جمهور سوریه در پیام تبریک خود به دکتر روحانی اعلام کرد: سوریه در ادامه روابط دوستانه خود با ایران مصمم است.

بشار اسد در ادامه بر گسترش همکارهای دوجانبه در همه زمینه ها و در راس آن مقابله با توطئه های دشمنان و تجاوز به حاکمیت ملی در منطقه تاکید کرد.
پیش از این وائل الحلقی، اول وزیر سوریه نیز در پیامی جداگانه پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را به وی تبریک گفت.
بسیاری از روسا و مقامات بلندپایه کشورهای مختلف جهان از جمله روسیه، آلمان، بحرین، قطر و … پیروزی حسن روحانی در این انتخابات را تبریک گفتند.

 دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز صبح امروز در پیامی به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ایران، پیروزی وی را در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

سید حسن نصر الله گفت: این حماسه سیاسی که با انتخاب مبارک شما به تحقق پیوست  آرزوها و امیدهای مردم ایران و همچنین تمامی دوستان و محبان و برادران شما در ملت‌های عربی و اسلامی و مستضعف را زنده کرد.


مشرق
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *