بقایی: نظام حاکمیت شرکتی ستون های شرکت مخابرات است

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در نشست پروژه پیاده سازی نظام حاکمیت شرکتی گفت : اگر بخواهیم نظام حاکمیت شرکتی ساده و پویایی داشته باشیم ، باید ساختار اداری شرکت را هم ساده تر کنیم ، که این یکی از اصول اجرای برنامه تغییر و تحول در شرکت مخابرات ایران است.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، بقایی ، با بیان این مطلب گفت : هر چقدر شرکت ها ، بزرگ تر و ساختار اداری پیچیده تری داشته باشند ، به مراتب نظام حاکمیت شرکتی نیز در آنها پیچیده تر خواهد بود.
عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران افزود : امروزه برای پیاده سازی موفق ترِ حاکمیت شرکتی ، ساختار سازمانی را فلت و برای تسریع در فرآیند انجام کارها آنرا افقی طراحی می کنند.
بقایی با اشاره به اینکه نظام حاکمیت شرکتی تاریخچه بسیار طولانی دارد افزود : با وجود منابع فراوان از لحاظ نظری و تئوری مشکلی نداریم ، مهم این است که بتوانیم مصادیق حاکمیت شرکتی را در شرکت مخابرات ایران بومی و پیاده سازی کنیم.
وی نظام حاکمیت شرکتی را ستون های شرکت مخابرات ایران دانست و گفت : حاکمیت شرکتی با ورود به ساختار تصمیم گیری ، روابط مدیران و اجزاء شرکت ، تمام ذینفعان خارجی و داخلی شرکت را در برمی گیرد.
عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران با اظهار خرسندی از اجرای نشست پیاده سازی نظام حاکمیت شرکتی خاطرنشان کرد : امیدواریم با حمایت تمامی مدیران و ذینفعان بتوانیم تمامی مصادیق حاکمیت شرکتی را در شرکت اجرا کنیم.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ