بلک بری جدید با پورشه می​آید

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 بلک بری جدید با پورشه می​آید

بلک بری جدید با پورشه می​آید

ممتازنیوز: منابع آگاه هم‌اکنون تصاویر ویدیویی روی اینترنت منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد شرکت پورشه به‌تازگی یکی دیگر از محصولات بلک‌بری را طراحی و آن را آماده ورود به بازار کرده است.

به گزارش ممتازنیوز، آخرین طراحی شرکت تولیدکننده اتومبیل‌های پورشه موسوم به Porsche Designed برای گوشی‌های هوشمند مربوط به Porsche Design P’9981 بلک‌بری می‌شود که سال ۲۰۱۱ میلادی وارد بازار شد و کارشناسان هم‌اکنون در تلاشند مدل جدیدتری در این زمینه عرضه کنند.
شایعات منتشر شده بر آن است که مرکز طراحی گوشی‌های هوشمند لوکس در شرکت پورشه که برای مدت‌های طولانی فعالیت خاصی انجام نداده است، قصد دارد محصول جدید خود را به زودی به صورت رسمی معرفی کند.
منابع آگاه هم‌اکنون تصاویر ویدیویی روی اینترنت منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد شرکت پورشه به‌تازگی یکی دیگر از محصولات بلک‌بری را طراحی و آن را آماده ورود به بازار کرده است.
به گزارش فارس، کارشناسان بر این باورند که این گوشی هوشمند با نام BlackBerry Porsche P’9982 وارد بازار می‌شود که البته شرکت بلک‌بری پیش‌تر آن را با نام Z10 عرضه کرده است.
این گوشی لوکس که به زودی به دست کاربران جهانی می‌ىسد مبتنی بر سیستم‌عامل BB10 بلک‌بری ساخته شده است و کارشناسان می‌گویند فرآیند طراحی و تولید آن به اتمام رسیده است.
برای بدنه این گوشی در بخش محافظ باتری از جنس چرم استفاده شده است و این طور که تصاویر ویدیویی اعلام می‌شود، این محصول از نظر نرم‌افزاری تفاوتی با گوشی Z10 بلک‌بری ندارد. پیش‌بینی شده است که این گوشی هوشمند لوکس اواخر سال جاری میلادی با قیمت ۲۰۰۰ دلار وارد بازار شود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *