بلیط های فجر ۳۱ تــمام شد

با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم از بلیت‌های این دوره از جشنواره و فروش تمامی بلیت‌های موجود، ظرفیت تازهی برای خرید بلیت‌های سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر باز شده است.

به گزارش هنرآنلاین، با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم از بلیت‌های این دوره از جشنواره و فروش تمامی بلیت‌های موجود، به پیشنهاد کمیته فروش و موافقت دبیرخانه جشنواره فیلم فجر ظرفیت تازهی برای خرید بلیت‌های سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر باز شده است.

گفتنی است، فروش بلیت‌های جشنواره از ساعت ۱۲ روز قبل آغاز شد و در کمتر از یک روز به پایان رسید.

به گزارش ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر،علاقه‌مندان سینما می‌توانند از طریق سامانه ایتنرنتی www.fajrticket.ir www.fajrticket.com نسبت به خرید فیلم‌های جشنواره فجر اقدام کنند.

فروش بلیت‌ها به صورت سری ۱۱ تایی است که قیمت بلیت سری ۱۱ تایی بخش سودای سیمرغ و نگاه نو ۵۵ هزار تومان و قیمت سری بلیت سینما حقیقت و جشنواره جشنواره ها، مسابقه بین الملل (جام جهان نما)، نمایش‌های ویژه، سینمای سعادت و چشم انداز سینمای چین و لهستان ۳۳ هزار تومان می‌باشد.

همچنین سری۱۱ تایی بلیت بخش فیلم های سه بعدی ۹۰ هزار تومان می باشد و در صورت خرید بلیت از طریق گیشه سینماها در ایام برگزاری جشنواره هر قطعه بلیت ۱۰ هزار تومان است.

همچنین تاریخ تحویل بلیت‌های پیش خرید شده روزهای چهارشنبه (۴ بهمن‌ماه) و پنج شنبه (۵ بهمن‌ماه) است.

سازمان‌ها و نهادها نیز با در دست داشتن نامه تایید شده توسط دبیر جشنواره روزهای شنبه (هفت بهمن) و یکشنبه ( هشت بهمن) می‌توانند به محل فروش بلیت واقع در پردیس سینمایی ملت مراجعه نمایند.

گفتنی است؛ سینماها و پردیس‌های سینمایی آزادی، اریکه ایرانیان، استقلال، جوان، شکوفه، فرهنگ، فلسطین، ملت، تماشا، راگا، ماندانا و ایوان شمس در ایام برگزاری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، فیلم‌های جشنواره را در بخش‌ها سینمای جهان، سینمای ایران، سینما حقیقت و بخش ویژه فیلم‌های سه‌بعدی به نمایش می‌گذارند.

پایان پیام//


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *