بمباران گسترده غزه ادامه دارد

گزارش‌ها حاکی از آن است که حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه به ویژه مسجدها و خانه‌های فلسطینی‌ها در این باریکه طی بامداد امروز همچنان ادامه داشته است.

بمباران گسترده غزه ادامه دارد

به گزارش ممتاز نیوز، خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اطراف منطقه الصحابه واقع در مرکز نوار غزه را بمباران کردند.

این جنگنده‌ها در کنار بمباران خانه‌های فلسطینی‌ها در نوار غزه یک مسجد در محله الدرج واقع در شهر غزه را نیز هدف قرار دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اردوگاه الشاطی واقع در غرب شهر غزه در شمال این باریکه را نیز بمباران کردند. علاوه بر حمله‌های هوایی، توپخانه رژیم صهیونیستی نیز شرق اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه را زیر آتش حمله‌های وحشیانه خود قرار داد.

شمال اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه نیز شاهد حمله‌های بامدادی توپخانه رژیم صهیونیستی بوده است. شبکه خبری الجزیره جمعه شب نیز گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بخش‌های مسکونی را در اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

خبرنگار الجزیره اعلام کرد که در پی بمباران جدید ارتش صهیونیستی علیه منطقه «الزرقا» در مرکز غزه، پنج فلسطینی شهید و دست‌کم ۳۰ نفر هم زخمی شدند.

همچنین، جنگنده‌های اشغالگران خانه‌ای را در شهر دیر البلح در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرده است که از هفتم اکتبر گذشته (پانزدهم مهرماه ۱۴۰۲) تاکنون ۳۳ هزار و ۶۳۴ فلسطینی در غزه شهید و ۷۶ هزار و ۲۱۴ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

انتهای پیام/


جهان

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.