بنگر: آخر فصل معلوم می شود کدام تیم جام می گیرد

محسن بنگر گفت: الان هر صحبتی داشته باشیم فقط حرف است، اما آخر فصل معلوم می شود چه کسی جام را می گیرد و رو سیاهی به چه کسانی می ماند.مدافع میانی پرسپولیس گفت: کاری نداریم که سایر تیم ها چگونه بسته شده اند و چه نفراتی در اختیار گرفته اند. آنچه اهمیت دارد این است که پرسپولیس با هدف قهرمانی بسته شده است. ما به بازی ها و عملکرد خودمان نگاه می کنیم. الان هر صحبتی فقط حرف است اما آخر فصل معلوم می شود چه کسی جام می گیرد و رو سیاهی به چه کسانی می ماند.

وی با اشاره به برخوردهای متفاوت با رویدادهای نقل و انتقالات گفت: نمی دانم این تبعیض ها از کجا ناشی می شود. وقتی ما با پرسپولیس قرارداد می بستیم طوری برخورد شد که گویی این پول حرام است اما حالا نقل و انتقال های میلیاردی حلال است. احتمالا هر کس بر اساس سقف پول بگیرد، محکوم می شود.

بنگر در ارتباط با شرایط تیم با توجه به نزدیکی اولین مسابقه لیگ برتر تصریح کرد: همه چیز خیلی خوب پیش رفته است. تمرینات تاکتیکی خوبی داشتیم و تقریبا آماده هستیم. به هر حال همه تیم ها بعد از هفته های دوم و سوم تازه جا می افتند و این مساله برای پرسپولیس هم وجود دارد، چون تغییرات زیادی داشته ایم، اما این بدان معنی نیست که از همین بازی اول دنبال کمتر از سه امتیاز باشیم. با حضور آقای مانوئل همه چیز خوب پیش می رود.
 

۲۵۱ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.