بنگر: اگر داور ناموس دارد ما هم داریم!

۲۳م اسفند ،

محسن بنگر بعد از گذراندن دوره محرومیت سه جلسه ای اش به این حکم اعتراض کرد.

ممتازنیوز: محسن بنگر بعد از گذراندن دوره محرومیت سه جلسه ای اش به این حکم اعتراض کرد. مدافع پرسپولیس روز قبل به تسنیم گفت: «برایم جای سوال است که چرا حکم محرومیت من توسط کمیته انضباطی ۲۰ روزه صادر می گردد و سه جلسه هم محروم می شوم اما برای کاظمیان یک روزه حکم صادر می کنند و یک جلسه محروم می گردد! مگر دست کاظمیان عطر و ادکلن داشت؟! فرق حرکت من با کاظمیان چه بود؟»

بنگر به محروم نشدن هواداران سپاهان هم اعتراض کرد: «مسوولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گویند هواداران سپاهان به من فحاشی کرده اند، پس چرا آنها را محروم نکردند؟! در بازی استقلال و تراکتورسازی هواداران استقلال به مظفری زاده فحاشی کردند و به همین سبب محروم شدند. 

اگر مظفری زاده ناموس دارد ما هم داریم. پس چرا با آنهایی که به ما ناسزا می گویند برخورد نمی شود؟ نمی دانم حتما زور آنها بیشتر بوده است. هنوز نمی دانم چرا محروم نشدند! چرا محرومیت من و کاظمیان باید با هم متفاوت باشد. دوستان اگر قاضی می باشندن باید حکم عادلانه بدهند با این وضعیت حکم دادن، روز به روز فحاشی ها در ورزشگاه ها بیشتر می گردد. 

هر کسی که به اصفهان رفته به او توهین شده اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. فکر می کنم برای سپاهانی ها لوح تقدیر و تشویق نامه هم بفرستند! این حرکت هواداران سپاهان مزد هشت سال زحمت من برای آنها بود.»

پرسپولیس یا بنگر شکایت کنند رسیدگی می کنیم

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دربارهٔ محروم نشدن هواداران سپاهان به سبب فحاشی به محسن بنگر توضیح داد. 

حسن زاده به ایسنا گفت: «درباره اهانت تماشاگران سپاهان به بنگر و حتی عکس العمل او هیچ گزارشی از طرف مقامات مسئول در مسابقه به کمیته انضباطی نرسید. ما هم از طریق رسانه ها در جریان بعضی موارد قرار گرفتیم. بنابراین طبق اختیارات قانونی، بنگر را دعوت کردیم. می دانستیم اهانت هایی هم به او شده است. 

اگر او می آمد و توضیح می داد، ما می توانستیم با اطلاع بیشتری دربارهٔ تماشاگران سپاهان تصمیم بگیریم. کمیته انضباطی حکم مربوط به بنگر را غیابی صادر کرد اما اگر پرسپولیسی ها مستنداتشان را ارائه کنند یا حتی خودمان در آینده به جمع بندی برسیم یا بنگر شکایت کند، قطعا به پرونده تماشاگران سپاهان رسیدگی و حکم انضباطی آنها را صادر می کنیم.

منبع:تماشا

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *