بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه علم تا عمل حضور می یابد

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه علم تا عمل حضور می یابد

با ۳۳طرح و ۲۲شرکت؛

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه علم تا عمل حضور می یابد

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه و جشنواره علم تا عمل در قالب غرفه ای با ۳۳طرح و ۲۲شرکت های رایانه ای در این رویداد حضور یافته است.

تاریخ : سه شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۷:۲۳

به گزارش هنرنیوز به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، این بنیاد به دلیل نقش مهم و محوری در زمینه صنعت گیم به عنوان میهمان ویژه در سومین جشنواره و نمایشگاه علم تا عمل، فناوری و تجاری سازی در عرصه ملی که به مناسبت هفته دولت زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود،حضور یافت .
بنیاد ملی بازی های رایانه ای با ۲۲شرکت از بازی سازان در این نمایشگاه و جشنواره حضور یافته که از این تعداد می توان به ارایه بازی های رایانه ای «شعبان»،«شکست حصرآبادان» با موضوع حماسه (شکست حصر آبادان) «و«رسالت نوح»اشاره کرد .
بازی رایانه ای «شعبان» علاوه بر نمایش در غرفه بیناد ملی بازی رایانه ای در قالب طرح ویژه طرح های برتر کشوری نمایش داده شده واز اقبال مناسبی برای انتخاب طرح های ملی منتخب برخوردار است.
گروه بازی ساز استان قم نیز با ارایه بازی رایانه ای «رسالت نوح» که در جشنواره ایده ها قرآنی جزو برترین ها قرار داشت در غرفه بنیاد ملی بازی های رایانه ای برای علاقه مندان صنعت گیم ارایه شده است.
همچنین شرکت سرای ربات سازان پارسی با حضور در غرفه بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، طرح بازی رایانه ای در برنامه کمک درسی مدارس را به نمایش گذاشته است. این بازی آنلاین به دانش آموزان این امکان را می دهد تا با استفاده از بازی های رایانه ای مورد آموزش قرار گیرند.
همچنین طرح های صنعتی آموزشی از جمله «شبیه سازی آموزش پرواز»و«شبیه ساز آموزش رانندگی» در این نمایشگاه شرکت داده شده است .
بازی های حرکتی صاعقه ،گوی و میدان ومربی ورزش از دیگرمحصولات ارایه شده درغرفه بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه و چشنواره علم تا عمل به شمار می رود.
جشنواره ونمایشگاه علم تا عمل از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه به مناسبت هفته دولت در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپاست.

کد خبر: ۴۵۷۵۷

Share/Save/Bookmark


هنر نیوز – آخرین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *