بنیامین برای «ماه عسل» به کیش می‌رود

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ در تاریخ ۷ و ۹ شهریور ماه تازه‌ترین کنسرت خود با اجرای تیتراژ برنامه «ماه عسل» را در جزیره کیش روی صحنه می‌برد.

محسن رجب‌پور برگزارکننده کنسرت‌های موسیقی پاپ با اعلام این خبر در توضیح اجرای این خواننده موسیقی پاپ در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر، گفت: تازه‌ترین اجرای کنسرت بنیامین بهادری برای پنجمین بار در سال ۹۱ در جزیره کیش برگزار می‌شود و این بار به دعوت ستاد برگزاری پانزدهمین جشنواره تابستانی کیش این کنسرت را روی صحنه خواهیم برد.

این برگزارکننده کنسرت در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به کم و کیف برگزاری این کنسرت گفت: سه شنبه و پنج‌شنبه این هفته ساعت یک بامداد در تالار شهر این جزیره کنسرت بنیامین با اضافه شدن نیما وارسته، فرشاد فارسیان و علی منصوری به جمع نوازندگان روی صحنه می‌رود.

رجبپور در ادامه افزود: در این کنسرت قطعات منتشر نشده از آلبوم جدید این خواننده با نام‌های، «هیچ ….» ،«تا حالا عاشق شدی»، «آشوب» و تیتراژ «ماه عسل» اجرا خواهد شد.

این برگزار کننده کنسرت های موسیقی پاپ در پایان افزود: همچنین تازه ترین آلبوم بهادری اواخر شهریورماه منتشر می‌شود و قطعات این آلبوم در کنسرت مهرماه بنیامین روی صحنه می‌رود.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *