بهانه‌جویی جدید الهلال در آستانه بازی با استقلال

۱۹فروردین۱۳،

الهلال عربستان در چهارمین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال می‌رود.

الهلالی‌ها هفته‌ قبل در ورزشگاه خانگی خود متحمل شکست تلخی برابر استقلال شدند و تنها در صورت پیروزی در دیدار فردا شب (سه‌شنبه) می‌تواند به صعود از گروه خود امیدوار باشد.

فهد المفرج، مدیر بخش فوتبال الهلال شرایط روحی بازیکنان تیمش را برای دیدار حساس برابر خوب ارزیابی کرد.

او گفت: متاسفانه به محض این که تیم دچار شکست می‌شود، همه شرایط روحی بازیکنان را بد توصیف می‌کنند و برعکس آن در صورت پیروزی همه چیز ایده‌آل می‌شود. باید بگویم که بازیکنان الهلال در شرایط روحی بسیار خوبی به سر می برند و سرمربی تیم آنها را کاملا مهیای دیدار برابر استقلال کرده است. تمرکز ذهنی بازیکنان بسیار خوب است. ما نمی‌توانیم وارد ذهن یک بازیکن شویم، فقط می‌توانیم آنها را از لحاظ فنی و ذهنی مهیا کنیم. فکر نمی‌کنم که یک بازیکن بدون روحیه و برای شکست به میدان برود. هنوز شانس زیادی برای صعود داریم اگر چه با شکست برابر استقلال شرایط برایمان سخت شد، با این حال متعقدم که هنوز می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم. برای کسب سه امتیاز به تهران می رویم . تنها در این صورت است که می‌توانیم به صعود امیدوار باشیم.

او دربارهٔ صحبت‌های امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال نیز گفت: تمرکز ما فقط بر روی مستطیل سبز است. مسایل دیگر به باشگاه ربط دارد. در کل باید بگویم که منتظر بدترین شرایط در تهران از جمله تاخیر در پرواز، تاخیر در فرودگاه و ترافیک در راه هتل هستیم!

المفرج دربارهٔ شکست تلخ تیمش برابر استقلال گفت: بدون شک این شکست برای ما سنگین بود چرا که در آن دیدار بازیکنان نمایش خوبی داشتند و تنها در چند دقیقه تمرکز خود را از دست دادند که همین موضوع برای از دست دادن سه امتیاز حساس کافی بود. به هر حال این فوتبال است. گاهی اوقات تیم با وجود نمایش ضعیف پیروز می‌شود و گاهی اوقات هم با وجود بازی خوب نتیجه‌ای به دست نمی آید. در کل بگویم که شکست برابر استقلال چند دلیل داشت، از جمله وجود ۹ بازیکن جوان و بی تجربه در ترکیب تیم و از طرف دیگر با تجربگی بازیکنان ایرانی و حضور چند بازیکن بالای ۳۰ سال در ترکیب این تیم، این‌ها از مهم‌ترین دلایل شکست ما در دیدار برابر نماینده ایران بود. ما تا آخرین دقایق بر روی دروازه‌ حریف فشار آوردیم که این نشان می‌دهد بازیکنان الهلال از نظر بدنی در شرایطی خوبی قرار داشتند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.