بهترین گوشی‌های سال ۲۰۲۱ با شارژر بی‌سیم

۱۹م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 

هر دو شرکت سامسونگ و اپل در گوشی‌های هوشمند تازهی که سال ۲۰۲۱ روانه بازار می‌کنند، شارژر بی‌سیم را نیز به دست کاربران خواهند رساند.
 
پایگاه خبری تایوانی DigiTimes در گزارشی تازه به نقل یک منبع آگاه توضیح داد که هر دو شرکت سامسونگ و اپل در گوشی‌های هوشمند تازهی که سال ۲۰۲۱ روانه بازار می‌کنند، شارژر بی‌سیم را نیز به دست کاربران خواهند رساند.
 
به گزارش فارس به نقل از اپل‌اینسایدر، در این گزارش آمده است: «اپل تمایل بسیاری دارد تا شارژر بی‌سیمی که داخل شرکت خود طراحی کرده است را به نسل تازه محصول‌هایش بیفزاید اما با این وجود هنوز به درستی مشخص نیست مدل آتی گوشی هوشمند آیفون با شارژر بی‌سیم به دست کاربران خواهد رسید و یا شارژر معمولی برای آن در نظر گرفته خواهد شد».
 
اما جزئیات بهترین گوشی هوشمند تولید شده در شرکت سامسونگ موسوم به Galaxy S IV دقیق‌تر است و گفته می‌شود که برای این محصول شارژر بی‌سیم مجهز به فناوری Qi در نظر گرفته شده است بر اساس استاندارد "کنسرسیوم انرژی بی‌سیم" فعالیت می‌کند.
 
البته گفته می‌شود کاربران برای استفاده از چنین شارژی باید یک کاور محافظ مخصوص و دستگاه شارژر مجزا را برای گوشی خود خریداری کنند.
 
کارشناسان بر این باورند که فناوری Qi سامسونگ می‌تواند سبب گسترش همه‌جانبه شارژرهای بی‌سیم در دنیای تلفن‌های همراه شود.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ