بهره‌برداری از خط تولید بهمن دیزل

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 بهره‌برداری از خط تولید بهمن دیزل

بهره‌برداری از خط تولید بهمن دیزل

با حضور وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت سه خط جدید و چهار محصول خودرویی در شرکت بهمن دیزل قزوین به بهره برداری رسید.

به گزارش ممتازنیوز، بهره برداری از چهار محصول جدید و سه خط جدید توسعه در شرکت بهمن دیزل قزوین با سرمایه گذاری ۳۸۰ میلیارد ریال با حضور محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور آغاز شد.
رونمایی از کامیون ۱۸ تن ایسوزو مدل FVR با ۱۳ میلیارد ریال اعتبار و رونمایی از کامیونت شیلر شش تن با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی از جمله طرحهای افتتاح شده در این مراسم بود.
خط تولید کامیون ۱۸ تن و ایسوزو مدل FVR در هر شیفت امکان مونتاژ ۱۵دستگاه انواع کامیون و کشنده را فراهم کرده، ۶۰۰ هزار دلار صرفه جویی ارزی شده است.
هم‌چنین با استفاده از دانش فنی موجود کشور در تولید کامیونت شیلر شش تن ضمن تقویت اعتماد به نفس مهندسان داخلی سبب کامیونت با برند ایرانی تولید و عرضه می‌شود و با بهره‌گیری از پلتفرم آن، امکان تولید مینی بوس، کامیونت پنج تن و هشت تن هم در آینده فراهم شده است.
ظرفیت تولید این محصول در هر شیفت ۳۰ دستگاه و سالانه سه هزار دستگاه است که موجب صرفه جویی ارزی سالانه ۳۹ میلیون دلار می‌شود و در صورت بهره گیری از ظرفیت کامل در هر شیفت ۹۵ نفر مشغول به‌کار می‌شوند.
خط رنگ پی تی -‌ای دی بدنه خودرو در شرکت بهمن دیزل طرح بعدی مورد بهره برداری بود که با ۱۵۰ میلیارد ریال و سه می‌لون دلار هزینه ارزی راه اندازی شده و اشتغال ۱۴ نفر در هر شیفت را فراهم کرده است.
این خط تولید می‌تواند هر ساعت ۱۲ دستگاه خودرو را رنگ آمیزی کند و ارائه خدمات به سایر خودروسازان تجاری با ظرفیت موجود را ممکن می‌سازد.
به گزارش ایسنا، محصولات ایسوز و سری ۷۰۰ p خط مونتاژ بدنه کامیونت سری ۷۰۰ Pکه با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال راه اندازی شده و زمینه صرفه جویی ارزی ۸۰۰ هزار دلاری خرید محصول مشابه خارجی را فراهم کرده است نیز در این مراسم رونمایی شد.
در این خط تولید در هر شیفت امکان مونتاژ انواع کامیونت و بدنه آن روزانه به تعداد ۶۰ دستگاه فراهم شده و پیش بینی می‌شود در هر شیفت ۴۵ نفر در بخش بدنه سازی و ۱۱۰ نفر در خط مونتاژ مشغول به کار شوند.
خط ساخت بدنه مینی باس با ظرفیت تولید روزانه چهار دستگاه و اجرای سیستم تغذیه خطوط به روش KDS طرح پایانی وزیر برای افتتاح در قزوین بود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *