بهره مندی ۴۴ هزار شهروند از خدمات گردشگری ارایه شده در بافت تاریخی تهران

۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

ایازی در بازدید از گذرگاه هنر منطقه ۱۲ خبر داد :

معاون امور اجتماعی شهرداری تهران با حضور در منطقه ۱۲ و بافت تاریخی تهران قدیم از گذرگاه هنر در خیابان باب همایون و میدان ارگ بازدید کرد.

 
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، دکتر” سید محمدهادی ایازی”  معاون امور اجتماعی شهرداری تهران صبح امروز ۶ فروردین از جشنواره گردشگری نوروز ۹۲ منطقه ۱۲ و بافت تاریخی تهران قدیم بازدید کرد.
ایازی در این بازدید از بهره مندی ۴۴ هزار شهروند تهرانی و مسافران نوروزی   از خدمات گردشگری ارایه شده در این منطقه خبر داد و گفت: تا کنون بیش از ۴ هزار شهروند از تورهای گردشگری تهران قدیم استفاده و ۴۰ هزار شهروند نیز از گذرگاه هنر حدفاصل میدان امام خمینی (ره)، خیابان باب همایون و میدان ارگ بازدید کرده‌اند.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران عنوان کرد: با توجه به انجام دید و بازدید های نوروزی در اولین روزهای عید نوروز، این میزان استقبال شهروندان از تورهای گردشگری تهران قدیم رضایت بخش است و امیدواریم طی روزهای آینده افزایش یابد.
وی ادامه داد: منطقه ۱۲ به عنوان میراث دار پیشینه تهران قدیم نقش به سزایی در توسعه گردشگری تاریخی پایتخت دارد و با درک این مهم طی سالهای قبل برنامه های متنوعی به منظور معرفی داشته های ارزشمند این منطقه به شهروندان و مسافران نوروزی  انجام شده است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران  گفت: ایام نوروز فرصت مناسبی را برای بهره گیری تام از ظرفیت‌ها و پتانسیل های گردشگری پایتخت به شمار می‌رود و اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و مذهبی منطبق با خواسته ها و سلایق تمام شهروندان افزایش رضایتمندی آنها را طی سال ها قبل به همراه داشته است. /ل


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ