به خانواده ام چرا فحش میدهند؟

مدافع پرسپولیس گفت: بعد از تعویض به رختکن رفتم تا توهین‌های تماشاگران را نشنوم.
به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از فارس: مدافع پرسپولیس گفت: بعد از تعویض به رختکن رفتم تا توهین‌های تماشاگران را نشنوم.

مهرداد پولادی در مورد بازی برابر مس کرمان که با حساب دو بر یک به سود مس به پایان رسید گفت: وقتی می بازیم یعنی اینکه بازی خوبی نبوده است. درباره این بازی در همین حد می توانم صحبت کنم.

وی درباره توهین تماشاگران تیم مس کرمان اظهار داشت: بر خلاف خبرها مطرح شده، پیش از بازی هواداران پرسپولیس بودند که مرا تشویق نمودند نه تماشاگران حریف.

بعد از آغاز بازی هم شعارهای شدیدی علیه من از سوی تماشاگران تیم حریف سر داده شد. می دانستم آن‌ها چنین کاری می نمایند. حالا باید ببینیم کمیته انضباطی چه تصمیمی می گیرد.

پولادی افزود: هر چند بارها اتفاق افتاده علیه بازیکنان و مربیان شعارهایی سر داده شده اما با یک جریمه یک یا دو میلیون تومانی سر و ته قضیه جمع شده است.

من درباره توهین ها به خودم نمی خواهم حرفی بزنم اما خانواده من چه گناهی نموده اند که باید این حرف ها زده شود.

پولادی درباره اینکه پس از تعویض چرا روی نیمکت ننشست گفت: اگر روی نیمکت می نشستم باید توهین ها را می شنیدم، به رختکن رفتم تا شنونده آن توهین ها نباشم و این موضوع هیچ ربطی به تعویض من نداشت.

وقتی هم به رختکن رفتم چون استوک پایم بود، روی سرامیک رختکن سر خوردم و دستم به شیشه اصابت نمود و به بیمارستان منتقل شدم. قرار است در بازگشت به تهران تحت عمل جراحی قرار بگیرم چون تاندون دستم آسیب دیده است.

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۸۹ نفر   |   تاریخ انتشار یافتن: شنبه ۶ آبان
برچسب: , پرسپولیس


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، خبرها روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *