به دختر دیوید بکام پیشنهاد کار داده شد! + تصاویر

ما خوشحال می شویم که بتوانیم با آنها در مورد حقوق شما صحبت کنیم ،ضمنا” ما آمادگی کامل داریم که مبلغ قابل توجهی به شما پرداخت کنیم

به دختر ۹ ماهه دیوید بکام پیشنهاد کار داده شد!

سایت آفتاب ترجمه کرد: یک کمپانی تولید کننده محصولات بچه گانه به هارپر بکام پیشنهاد کرد که به عنوان مدل با این کمپانی همکاری کند.

وب سایت “my۱styears.com “یک نامه برای دختر ۹ ماهه ویکتوریا و دیوید بکام نوشت و از او دعوت کرد که به عنوان مدل با این برند تجاری همکاری کند.

بنا به گزارش مجله بریتینز اوکی ، این نامه خطاب به این دختر ۹ ماهه نوشته شده بود: “پدر و مادر شما هر دو افراد مشهوری در زمینه مد هستند و ما هیچ دلیلی نمی بینیم که شما فعالیت خود در صنعت مد را از همین سنین کودکی آغاز نکنید.”

“با توجه به قوانین مربوط به کار کودکان ، ما نمی توانیم مستقیما” با شما قرارداد ببندیم و یا حقوق بدهیم و به همین دلیل رونوشت این نامه برای پدر و مادر شما هم فرستاده شده است . ما خوشحال می شویم که بتوانیم با آنها در مورد حقوق شما صحبت کنیم ،ضمنا” ما آمادگی کامل داریم که مبلغ قابل توجهی به شما پرداخت کنیم تا قبول کنید که مدل مجموعه جدید محصولات ما باشید.”

 

بکام و بچه اش

والدین این کودک هردو در سنین پایین فعالیت حرفه‌یی خود را آغاز کردند، دیوید بکام در سن ۱۷ سالگی ستاره تیم منچستر یونایتد شد و ویکتوریا بعد از تماشای فیلم موزیکال “شهرت” در سن ۷ سالگی ، تصمیم گرفت حرفه موسیقی را دنبال کند.

کلیدواژه ها:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *