به زودی چهره خورشیدی او رخ خواهد نمود و روسیاهی به شما می‌ماند

به زودی چهره خورشیدی او رخ خواهد نمود و روسیاهی به شما می‌ماند

پیام کارگردان فیلم محمد (ص) به اربابان حلقه‌ها:

به زودی چهره خورشیدی او رخ خواهد نمود و روسیاهی به شما می‌ماند

کارگردان فیلم سینمایی ˈمحمد(ص)ˈ در واکنش به انتشار فیلمی موهن علیه پیامبر اسلام(ص) خطاب به سازندگان آن تاکید کرد:چشم به راه باشید به‌زودی از پس همه این لجن‌ پراکنی‌ها، چهره زیبای خورشیدی او رخ خواهد نمود و روسیاهی به شما سیاه‌دلان خواهد ماند.

تاریخ : جمعه ۲۴ شهریور ساعت ۱۴:۱۱

به گزارش هنرنیوز، در پی اهانت به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ص)، مجید مجیدی کارگردان مطرح سینمای ایران که اکنون در حال ساخت فیلم سینمایی محمد(ص)ˈ است، پیامی منتشر کرد که در پی می‌آید:

پیامی به اربابان حلقه‌ها

حالا همه فهمیده‌اند که شما در هراس افتاده‌اید که پیام مهر مکتب رسول مهربانی، می‌خواهد شرق و غرب را بگیرد. پس گاه به قاعده طالبانی می‌خواهید چهره خشن و خونریزی از مکتبش به چشم جهانیان درآورید و گاه به دستاویز هنرپیشگی می‌خواهید دروغ و دغل را جانشین حقیقت و راستی کنید.

اگر آن روز که آیه‌های شیطانی از دلی کینه‌توز بر صفحه کتاب جاری شد و قلم‌هایی که تاب زیبایی چهره نگار را نداشتند کاریکاتوری کردند، با ذره‌ای غیرت و حمیت قدرتمدارانی که اینک یکی پس از دیگری از تخت فرو می‌افتند رو به رو می‌شدیم، امروز شما جسارت و جراتی این‌چنین نمی‌‌یافتید.

چشم به راه باشید به‌زودی از پس همه این لجن‌ پراکنی‌ها، چهره زیبای خورشیدی او رخ خواهد نمود و روسیاهی به شما سیاه‌دلان خواهد ماند. 

کد خبر: ۴۶۱۶۸

Share/Save/Bookmark


هنر نیوز – آخرین عناوین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *