به لیگ برتری شدن ابومسلم امیدوار شدیم

   حشمت مهاجرانی در مورد شکست ۲ بر یک ابومسلم برابر استقلال ضمن بیان مطلب فوق گفت: جدا از نتیجه‌ای که برای‌مان اهمیت نداشت، از دیدار با استقلال استفاده‌های مثبت بسیاری در زمینه تاکتیکی بردیم و این مسابقه در شناخت نقاط ضعف تیم به ما کمک کرد.

وی در مورد اینکه تا چه میزبان به صعود ابومسلم به لیگ برتر امیدوار است، افزود: با عملکرد نفرات تیم برابر استقلال، هم اعضای کادر فنی و هم طرفداران که با حضوری ۱۲ هزار نفری در ورزشگاه از تیم حمایت می‌کردند، بسیار امیدوار شدند که تیم بتواند در این فصل سهمیه حضور در لیگ برتر را کسب کند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با ابراز ناراحتی از درگذشت محمود الجوهری اضافه کرد: الجوهری یکی از دوستان خوبم بود که سال‌های عملکرد خوبی در فوتبال مصر و اردن داشت. او مربی باهوشی بود و امیدوارم خدا رحمتش کند.

مهاجرانی در مورد دیدار تدارکاتی ایران برابر اردن هم تاکید کرد: به نظرم دیدار با اردن نسبت به بازی با تونس بار فنی بیشتری برای تیم ملی دارد زیرا پس از بازی با تونس بازیکنان به تمرینات تیم‌های باشگاهی خود برگشتند اما بعد از بازی با تونس، باز هم زیر نظر کی‌روش تمرین می‌‎کنند و تفکرات سرمربی، تاثیر بیشتری در بازی ملی پوشان خواهد داشت.

وی با ابراز امیدواری از اینکه دیدار با اردن تیم ملی را برای مسابقه با لبنان کاملا آماده کند، یادآور شد: ملی‌پوشان نباید لبنان را دست کم بگیرند. آنها باید هرچه در توان دارند، در آن بازی برای پیروزی تیم ملی به کار ببندند تا ۳ امتیاز مهم آن مسابقه را بدست آوریم و راه‌مان را برای صعود به جام جهانی هموارتر کنیم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: شخصا امیدوارم تیم ملی بتواند با کی‌روش انتظارات عموم فوتبالدوستان کشور را برآورده کرده و به جام جهانی صعود کند که در این راه تیم ملی نیاز به کسب ۳ امتیاز دیدار با لبنان دارد.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ