به منظور هم اندیشی راهکارهای ارتقا صنعت قطعه سازی جلسه مدنی با قطعه سازان برگزار شد

به منظور هم اندیشی راهکارهای ارتقا صنعت قطعه سازیجلسه مدنی با قطعه سازان برگزار شد

به منظور هم اندیشی راهکارهای ارتقا صنعت قطعه سازی
جلسه مدنی با قطعه سازان برگزار شد

ممتازنیوز: گفتگوی مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با مدیران شرکت های قطعه ساز و زنجیره تامین با هدف هم اندیشی و ارائه راهکارهای ارتقا صنعت قطعه سازی و زنجیره تامین برگزار شد.

این جلسه با حضور شافعی رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا دیروز در هتل المپیک برگزار شد.
در این جلسه مدیران شرکت های قطعه سازی به بیان مشکلات خود پرداخته و با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به بحث و تبادل نظر پرداختند.
رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع نیز در جریان این دیدار به بیان دیدگاه های خود پرداخت و آمادگی این سازمان را برای همکاری با شرکت های قطعه سازی و خودروسازان برای رفع موانع فعلی و بازگشت وضعیت تولید و تامین قطعات در خودروسازی ها اعلام کرد.
همچنین مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این هم اندیشی ضمن تشریح برنامه های این گروه برای ایجاد ارتباط گسترده و شایسته با شرکت های قطعه سازی از برنامه ریزی و تلاش این گروه برای رفع مشکلات در حوزه تولید خبر داد.
ضمناً تعدادی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز در جریان این گردهمایی ضمن ابراز رضایت از عزم گروه خودروسازی سایپا برای بازگرداندن وضعیت تولید به حالت عادی آمادگی خود را برای مساعدت و همکاری اعلام کرده و ضمن اعلام حمایت از برنامه های مهندس مدنی مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا وی را شایسته ترین فرد برای تصدی این سمت دانستند.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ