به میزبانی عربستان، بارسلونا با برد راحت مقابل رئال مادرید قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شد

بارسلونا در ورزشگاه ملک فهد عربستان، با برد راحت مقابل رئال مادرید قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شد.

به میزبانی عربستان، بارسلونا با برد راحت مقابل رئال مادرید قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شد

به گزارش ممتاز نیوز، در چارچوب فینال سوپرجام اسپانیا، در ورزشگاه ملک فهد ریاض عربستان، بارسلونا به مصاف رئال مادرید رفت و با ارائه یک نمایش بی‌نقص به برتری پرگل ۳ بر یک رسید تا قهرمان این رقابت نام گیرد.

در این مسابقه، بارسلونا نمایشی شاهکار داشت و توانست با درخشش پسران طلایی خود و لواندوفسکی، رئال را تحقیر کند و یک نتیجه فوق‌العاده رقم زند.

گابی در دقیقه ۳۳، لواندوفسکی در دقیقه ۴۵ و پدری در دقیقه ۶۹ گل‌های بارسلونا را به ثمر رساندند. تک گل رئال مادرید را در دقیقخ ۹۰+۲ کریم بنزما وارد دروازه تراشتگن کرد.

گابی در این مسابقه یک گل زد و ۲ پاس گل داد تا بدون تردید به بهترین بازیکن میدان نام گیرد. او به پسر طلایی دنیا نام گرفته بود.

رئال مادرید نیز که بازیکنانی مثل شوامنی و آلابا را در اختیار نداشت، با حضور ستاره‌هایی مثل بنزما، مودریچ، کروس، وینیسیوس و کورتوا نمایشی ضعیف از خود نشان داد و مستحق شکست بود.

بارسلونا با این قهرمانی تعداد جام‌های خود در سوپرجام اسپانیا را به عدد ۱۴ رساند تا فاصله خود با رئال مادرید با ۱۲ قهرمانی را به عدد ۲ برساند. بارسلونا در سال ۲۰۱۸ با پیروزی مقابل سویا آخرین بار این جام را تصاحب کرده بود.

ژاوی که اواسط فصل گذشته جانشین کومان در بارسلونا شد، پس از اینکه تحول بزرگی در این تیم رخ داد، توانست به اولین جام خود به عنوان سرمربی در این تیم دست یابد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ