بورس تحصیلی دانشگاه تهران

فرهاد رهبر خبر داد:

بورس تحصیلی دانشگاه تهران برای خبرنگاران

رئیس دانشگاه تهران از اعطای بورس تحصیلی به خبرنگاران در دانشگاه شماره ۲ تهران خبر داد و گفت: برای این افراد آزمون اختصاصی در رشته های مرتبط با رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، دکتر فرهاد رهبردر نشست خبری هیات رئیسه دانشگاه تهران با اعلام این خبر افزود: برای خبرنگارانی که حداقل سه سال سابقه خبرنگاری دارند یک آزمون اختصاصی در رابطه با خبرنگاری برگزار می شود.

وی افزود: این آزمون در رشته های مرتبط با رسانه، مانند مدیریت رسانه، مطالعات فرهنگ و رسانه، فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه شماره ۲ تهران گرفته می شود و برای افرادی که در این دوره پذیرفته شوند ۳۰ درصد تخفیف شهریه داده می شود.

رئیس دانشگاه تهران اضافه کرد: اما دانشجویانی که در حین تحصیل بتوانند رتبه اول را کسب را کنند، بورس تحصیلی دانشگاه به آنها داده می شود.

دانشگاه تهران شماره ۲ پردیس این دانشگاه واقع در کرج است که نسبت به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه اختصاصی و با پرداخت شهریه دانشجو می پردازد.

 

 

Share

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمد رضا هاشمی گفت:

    میخواهمدرباره جیولوجی انجنیری وهایدروجیولوجی معلومات بدهد

  2. ghulamali rizwane گفت:

    سلام غلام علی باشنده افغانستان هستم،فارغ التحصیل دانشکدهء زبان وادبیات بخش، دری دانشگاه کابل میباشم میخواهم دوره ماستری خویش را دریکی از دانشگاه تهران تحصیل نمایم.۰۰۹۳۷۴۴۴۲۱۶۵۴

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *