بوفوری تنها خودرو دست ساز آسیا

 بوفوری تنها خودرو دست ساز آسیا

بوفوری تنها خودرو دست ساز آسیا

ممتازنیوز: خودروهای دست ساز بوفوری ساخت مالزی متقاضیان زیادی در چین و خاورمیانه دارد و با این که مشتریان بین ۱۵۰ تا ۳۵۰ هزار دلار بابت این خودرو می پردازند باید برای تحویل گرفتن آن دو سال صبر کنند. در عوض خودرویی را دریافت می کنند که همه تزئینات داخلی و امکانات آن کاملا مطابق خواست آنان است.

یکی از مشتریان خودروی بوفوری، تاجر چای مالزی است که خودروی خود را به گونه ای سفارش داده که در داخل آن امکانات دم کردن چای و «رایحه درمانی» یا به اصطلاحaromatherapy مهیا است.
جری خوری بنیانگذار و مدیر اجرایی خودروسازی بوفوری اول بار شرکت خود را در سال ۱۹۸۷ در کشور استرالیا بنا گذاشت اما در اوایل دهه ۱۹۹۰ که تقاضای بالا را در مالزی، اندونزی و چین مشاهده کرد به مالزی نقل مکان کرد.
بوفوری تنها خودروی دست ساز آسیا به حساب می آید. تولیدات این خودروساز هر سال با رشد ۱۵ تا ۲۰ درصدی رو به رو است.
این خودروساز به مشتریان خود اجازه می دهد که از نحوه ساخته شدن خودروهایشان بازدید کنند. گنجایش موتور این خودروی دست ساز ۶٫۴ لیترو توان آن ۴۷۰ اسب بخار و گشتاور آن ۶۳۰ نیوتن متر است.
زمان طولانی انتظار برای این خودروهای لوکس گاهی برخی از مشتریان را به سمت بنتلی و رولزرویس سوق می دهد. برای همین بوفوری از بازار ۶۰۰ دستگاهی در سال فقط ۶۰ دستگاه را به خود اختصاص می دهد.
بنیانگذار این شرکت خودروسازی می داند اگر تولید خود را افزایش دهد به قیمت از دست رفتن کیفیت تمام می شود. مشتریان این خودرو معتقدند کیفیت این خودرو به قدری قابل قبول است که ارزش انتظار کشیدن را دارد.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ